Senin Bath & Body Works Gingham Kokun Hangisi?

Kişisel bakım ve ev kokusu ürünlerinde küresel bir lider olan Bath & Body Works, ‘Gingham’ını Bul’ kampanyasıyla herkesin kendine özel kokusunu bulmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Yapılan araştırmalara göre 2.500 koku müşterisinden gelen verilere dayanarak, müşterilerin %52’si koku kavramını kimliklerinin bir parçası olarak görüyor.  Bu kampanyanın bir parçası olarak, Bath & Body Works, Gingham ailesiyle herkese hitap edebilecek yeni 4 farklı koku sunuyor. Koleksiyonda yer alan her bir koku orijinal Gingham kokusundan ilham alarak, aynı temel koku notasını paylaşıyor. Bu yeni yaklaşım ve büyüleyici kokular sayesinde Bath & Body Works tutkunlarına kendi Gingham tercihlerini keşfetme fırsatını sunuyor. Bath & Body Works aynı zamanda kullanıcıların Gingham koleksiyonundaki tercihlerini #FindYourGingham etiketini kullanarak sosyal medyada paylaşmasıyla kampanyanın duyurulmasını hedefliyor.  

2019 yılında Bath & Body Works tutkunlarının sevdiği her şeyi yansıtmak amacıyla yaratılan orijinal koku Gingham, mavi frezya, taze mandalina, ve menekşe içeriğinden oluşan bu koku tazelenmiş, canlı ve mutlu hissetmenizi sağlıyor.

Güçlü ve uzun süreli bir koku deneyimi sunan Gingham Gorgeous ile hem siz hem de eviniz çiçek buketi gibi kokacak! Pembe çilek, şeftali nektarı ve şakayık çiçeklerinden oluşan bu güzel karışım parfümüyle sizi benzersiz bir yolculuğa çıkarırken, aşık olduğunuz kokuyu mum sayesinde evinizin her köşesine hızlıca yayabilirsiniz.   

Sulu armut, parlak mandalina ve taze papatya kokusuyla Gingham Fresh size benzersiz ferahlıkta bir koku deneyimi sunuyor. Gingham Fresh duş jeli cildinize nazikçe bakım yaparak taptaze, temiz ve güzel hissetmenizi sağlıyor. Gingham Fresh ailesinde yer alan el sabunu ise benzersiz kokusuyla her anınızı büyülerken aynı zamanda mikropları temizleyerek, cildinizin doğal nem dengesini de koruyor. 

Favori şekerli ve meyvemsi kokunuz ile tanışma zamanı: Yabani böğürtlen, menekşe ve vanilyanın muhteşem birleşiminden oluşan Gingham Vibrant! Vücutkremi, içeriğindeki hyalüronik asit sayesinde cildinizin yumuşak, pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Güçlü ve uzun süreli kalıcı bir koku deneyimi sunan Gingham Legend parfüm, bergamot, zengin meşe ve sandal ağacı notalarıyla bir araya gelerek unutulmaz anlara iz bırakıyor. Gingham Legend Sıcak, zengin ve canlandırıcı kokusuyla duyularınızı harekete geçiriyor.

2022 yılında Gingham portföyüne ilk eklemesini Gingham Love ile yapan Bath & Body Works, yeni eklenen 4 imza kokusuyla herkesin favorisi olacak!

Bath & Body Works ile kendini ve sevdiklerini şımartmaya hazır mısın? Kişisel bakım ürünlerinden ev kokularına kadar pek çok ürün sayesinde en sevdiğiniz kokuları eğlenceye dönüştürün! Hem kendinize hem de sevdiklerinize alabileceğiniz yüzlerce çeşit için Bath & Body Works mağazalarını veya www.bathandbodyworks.com.tr ‘yi ziyaret etmeyi unutmayın.