Şehre Dönüşün Anahtar Parçası, İlvi!

Klasik tasarımları modern detaylar ile birleştiren İLVİ, sonbaharın esintisini her adımınızda hissedeceğiniz koleksiyonu ile şıklığın anahtarını sunuyor…

Kadınların ayakkabı tutkusundan ilham alan İLVİ 2022-23 sonbahar/kış koleksiyonu, feminen ve maskülen detayları, siyah, taba, acı kahve renklerden en soft tonlara kadar geniş renk seçenekleri ile tarzınızı tamamlıyor.

İLVİ’nin Sonbahar/Kış koleksiyonunu keşfetmeye hazır olun!

Sonbahar esintisini, modern detaylar ve zamansız ürün seçenekleri ile her adımınızda hissetmeye davet eden İLVİ, birbirinden şık tasarımları ile ister davette, ister şehrin sokaklarında her daim şıklığı mümkün kılarken, stilinizdeki zarif kodları yeniden yazıyor.

İLVİ; streç uzun topuklu çizmeler, klasik ve modern çizginin birleşimini yansıtan kalın ve rahat tabanlı spor ayakkabılar, western botlar, klasik ve modern tarzda babetler, platform topuklar ve süet ve derinin bir arada kullanıldığı detayları ile birbirinden zarif seçenekleriyle sonbahar stilinize yeni bir bakış getiriyor.

İkonik, zamansız, güçlü ve elegan yansımaları stiline taşımak isteyenlerin ilham kaynağı olan İLVİ, tasarımlarında yüksek doz konforuyla hem stilinden hem de rahatından ödün vermeyenlerin favorisi.

Sezon koleksiyonlarına göre tasarlanan el yapımı, hakiki deri tasarımlarla, usta ellerden geçerek moda dünyasıyla buluşan İLVİ ile modayı hissetmeye hazır mısınız?