Sebamed ile İpeksi Eller, Güçlü Tırnaklar

pH 5.5 değeri ile cildin doğal koruyucu tabakasını destekleyen Sebamed El ve Tırnak Balsamı, bütün gün yorulan ellerinize, yıpranan tırnaklarınıza aradığı bakımı evinizde sunuyor.

Bakımlı eller ve tırnaklar her zaman dikkat çekiyor. Ancak soğuk hava ve rüzgâr, günlük işler, kullandığımız deterjan ve benzeri ürünler hem ellerimizin hem tırnaklarımızın yıpranmasına neden oluyor. Üstelik birçoğumuz pandemi nedeniyle dışarıda manikür, el bakımı yaptırmayı da tercih etmiyor.Sebamed El ve Tırnak Balsamı, el ve tırnaklarınız için ihtiyacı olan bakımı evinize getiriyor.

Yorgun eller ve tırnaklar için suda çözünmüş yağ içeren nemlendirici Sebamed El ve Tırnak Balsamı, cilde kaybettiği nemi geri kazandırırken, 5.5’likpH değeriyle cildin doğal bariyer işlevini destekleyip cildi koruyor. Ellere ipeksi bir yumuşaklık veren Sebamed El ve Tırnak Balsamı, içeriğindeki D-Panthenol ve allantoinsayesinde çatlayan ciltlerin yenilenmesine destek oluyor.

İçerdiği hidrolize keratin ve pH5.5 ile tırnakları kuruluğa karşı koruyan Sebamed El ve Tırnak Balsamı, tırnağın esnekliğini artırmaya da yardımcı oluyor. Dermatolojik ve klinik olarak test edilmiş Sebamed El ve Tırnak Balsamı, renklendirici, mineral yağlar, silikon yağı ve alkol içermiyor.