Sebamed Face Care Serisi ile Baharın Tazeliğini Cildinize Yansıtın

Baharın gelişiyle birlikte, yenilenme ve canlılık hissi içimizi kıpır kıpır yapıyor. Doğal olarak, cildimiz de bu mevsim geçişlerine adapte olmaya çalışıyor. Bu dönemlerde ekstra bakıma ihtiyacı olan cildimiz için; etkinliği klinik olarak test edilen Sebamed Clear Face Serisi, cildimizi tazeleyerek rahatlamamızı ve dış etkenlerden korumamızı sağlıyor. 

Sebamed Face Care Serisi ile Baharın Tazeliğini Cildinize Yansıtın

Çiçeklerin açması ve güneşli havalar, ruhumuzu pozitif etkilediği kadar cildimize de ekstra özen göstermemiz gerektiğini bize hatırlatıyor. Baharın getirdiği bu yenilik, cildimizi dış etkenlere karşı daha savunmasız hale getirebiliyor. Polen, toz ve artan hava kirliliği, hızla değişen ısı değişimleri gibi faktörler hassas ciltlerde tahrişe, kuruluğa veya yağlanmaya yol açabiliyor. İşte bu yüzden, bahar aylarında cildimizi tazeleyerek rahatlatmamız ve dış etkenlerden korumamız gerekiyor; Sebamed Clear Face serisi baharın hafifliği ve tazeliğini cildimize taşıyarak koruma sağlıyor. 

Etkinliği klinik ve dermatolojik olarak kanıtlanan Sebamed, Clear Face Serisi, cildin derinlemesine temizlik ihtiyacına yanıt veriyor. Bu seri, baharın canlandırıcı etkisini cildinizde yaşatırken aynı zamanda baharın zorlayıcı koşullarına karşı cildinizi derinlemesine temizleyerek bakım sağlıyor. 

Cildi derinlemesine temizlerken tazeleyen bakım

Sebamed Clear Face Kompakt, pH 5.5 değeri ve sabunsuz, koruyucu içermeyen yapısıyla cildinizin doğal dengesini koruyarak fazla sebum ve kirin yumuşak bir şekilde arındırılmasına yardımcı oluyor. E vitamini ve Skualan içeriğiyle cildinizin nem dengesini korurken baharın rahatlatıcı dokunuşunu cildinize yansıtıyor. 

Sabun içermeyen formülü ile cildinizi kurutmadan temizleyen Sebamed Clear Face Temizleme Köpüğü, cildin doğal bariyerini destekliyor. Montaline® C40 ile cilt pürüzlerine karşı savaşırken yeni sivilce ve siyah noktaların oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. Bu köpük, baharın tazeliğini her sabah cildinize taşıyor. 

Sebamed Clear Face Temizleyici Yüz Toniği ise cildinizdeki fazla yağ ve kirin nazikçe temizlerken, salatalık ekstresi ve hidrolize ipek ile nemlendiriyor. Allantoin içeriği cildinizi pürüzsüzleştirerek esneklik kazandırırken, etkili bir rahatlama ve ferahlık sağlıyor. 

Bu bahar, Sebamed Clear Face Serisi ile cildinizde tazelik, canlılık ve rahatlama hissini deneyimleyin. Baharın enerjisini cildinizde hissetmek için Sebamed ile kendinize ve cildinize bir iyilik yapın.