Saymakla Bitmeyen Sevgililer Günü Hediyeleri English Home’da!

Yaşam alanlarına huzur, rahatlık ve tasarım şıklığını taşıyan English Home, Sevgililer Günü’nde sevdiğini söylemeden de anlatacaklara birbirinden farklı kategoride yüzlerce hediye seçeneği sunuyor. 

Saymakla Bitmeyen Sevgililer Günü Hediyeleri English Home’da!

Her özel günde olduğu gibi bu Sevgililer Günü’nün hediyeleri de English Home’dan. Hala o ilk günkü aşkla ve özenle sofrayı hazırlayanlar, “içimden geldi” diyerek aşka gelenler, kalpleri ısıtmak isteyenler için hediye seçenekleri saymakla bitmiyor.

Keyifli sofraların baş tacı sofra ürünleri

English Home’un yemek takımları, masa örtüleri, kaseleri, bardak takımları ve çatal bıçak setleri, en özel günlerin ölümsüzleştiği tüm duyguların açığa çıktığı keyifli sofraların baş tacı oluyor. Sevgilinize hazırlayacağınız en güzel yemeklerin lezzeti de yine English Home’dan. 

Yanında olmadığın anda bile onu düşündüğünü her an göster

English Home, Sevgililer Günü’nde soğuk kış günlerini de unutmuyor. Sevginin sıcaklığını hissettirecek birbirinden şık ve modern tasarımlı battaniyelerden istediğinle sevgilini mutlu edebilir, yanında olmadığın anda bile onu düşündüğünü her an gösterebilirsin. Sevgilinin evinde bir parçan olsun istersen dekoratif ürünler tam sana göre. English Home’un saymakla bitmeyen hediyeleri arasında istediğini seçebilir, sevgilinin evini güzelleştirecek hediyenle her an sevgini anlatabilirsin. 

Saymakla Bitmeyen Sevgililer Günü Hediyeleri English Home’da!

En özel seçenekler seni bekliyor

Seni hatırlatacak kokuları her an sevgilinle olmasını istersen English Home’un kozmetik ürün gruplarındaki en özel seçenekler seni bekliyor. Dolap içi kokular, oda kokuları ya da oda spreylerinden seni yansıtan koku ile sevgilinin evinin havasını baştan aşağı yenile!