Sağlıklı Saç Şekillendirmenin Sırrı: We Are Paradoxx

Sürdürülebilir kaynaklarla doğa dostu ürünler yaratan We Are Paradoxx, sağlıklı saç şekillendirmenin anahtarını doğal içeriklerle sunuyor.

Sağlıklı Saç Şekillendirmenin Sırrı: We Are Paradoxx

Moisture Heat Protect Spray

Saçları 205 derece ısı hasarına karşı koruyan Moisture Heat Protect Spray, içeriğindeki elma sirkesiyle daha sağlıklı ve parlak bir görünüm sunuyor. Pro Vitamin B5 ile saçların dış tabakasını pürüzsüzleştirip onararak koruyucu bir katman yaratan bakım spreyi, kusursuz şekillendirme için saçı yumuşatıyor ve kolayca taranmasını sağlıyor. 

Repair 3-in-1 Conditioner

Çok yönlü Repair 3-in-1 Conditioner, duş sırasında saç kremi, onarıcı bakım maskesi ve kuru saça şekillendirici balsam olarak üç farklı şekilde kullanılabiliyor. İçeriğindeki keçiboynuzu balı, İrlanda yosunu, şerbetçiotu ve ısırgan otu özleri ile saç tellerini iyileştirmeye ve güçlendirmeye yardımcı olan saç bakım kremi, ipeksi ve pürüzsüz bir görünüm yaratıyor. Hem boyalı ve işlem görmüş, hem de doğal saçlarda kullanılabiliyor.  

Volume Blow Dry Spray

Saçlara hacim veren Volume Blow Dry Spray, fön öncesi saça astar görevi görüyor. Duş sonrası havluyla kurutulan nemli saçın sadece diplerine uygulanan sprey, fön çekildiğinde daha gür ve hacimli saçlar yaratıyor. Fön sırasında saçın çabuk kurumasını sağlayan vegan saç spreyi, içeriğindeki beyaz ısırgan otu sayesinde saça hacim kazandırıyor, parlaklık katıyor ve saçın daha sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor.