Sağlıklı Kaş ve Kirpiklerin Anahtarı: Olaplex

Olaplex Lashbond ve Browbond, patentli bağ onarım teknolojisiyle sağlıklı, gür ve uzun kirpik ve kaşlara kavuşmanıza yardımcı oluyor!

Olaplex Browbond Building Serum

Browbond Building Serum, patentli bağ onarım ve Peptide Complex teknolojileriyle daha kalın ve dolgun bir kaş görünümü yaratıyor. Doğal kaş gelişimini ve kaş hattındaki cilt bariyerini destekleyen serum, yulaf özü ve antioksidan açısından zengin B5 vitamini içeren cilt yatıştırıcı kompleksi ve hiyalüronik asit ile pürüzsüz ve sağlıklı kaşlara kavuşmanıza yardımcı oluyor. Şeffaf yapısıyla kaşları gün boyu şekillendiren ve sabitleyen jel, peptit kompleksiyle gri kaş oluşumunun önüne geçiyor.

Fiyat: 3.420 TL 

Olaplex Lashbond Building Serum

Olaplex’in bağ onarım teknolojisi ve Peptide Complex teknolojisinin mucizevi birleşimiyle geliştirilen Lashbond Building Serum, kirpiklerin daha hızlı uzamasını sağlıyor, dolgun ve yoğun kirpik görünümünü destekliyor. Patentli peptit karışımı içeren serum, kirpik diplerine uygulanıyor. Formülündeki hiyalüronik asit ve biyotin sayesinde kirpikleri besliyor, kuru ve kırılgan yapıdaki kirpiklerin görünümünü azaltarak canlılık kazandırıyor. Kirpiklerin dökülmesini engelleyen mucizevi serum, sadece 2 hafta kadar kısa bir sürede kirpikleri daha sağlıklı bir görünüme kavuştururken, 4 haftada uzatıyor ve dolgunlaştırıyor. 

Fiyat: 3.420 TL