Sağlıkla Uzayan Güçlü Saçlar Hayal Değil

Saç bakımında pratik ve etkili bakımlar sunarak yeni nesil çözümler geliştiren URBAN Care’ın Expert serisinin en yeni üyesi GROW STRONG Biotin, Kafein ve 8 değerli yağ ile daha güçlü ve sağlıklı saçlar sunuyor.

URBAN Care Expert Grow Strong ile sağlıkla uzayan güçlü saçlar

Expert Serisi Grow Strong Saç Güçlendirici Bakım Yağı biotin, kafein ve 8 değerli yağın mükemmel birleşimi sayesinde saç ve saç derisini besleyerek anında fark edilir yumuşaklık, parlaklık sağlar. Saç köklerini güçlendirerek hızlı uzamaya yardımcı olur. Saç uçlarındaki kırılmaları önleyerek saçların daha sağlıklı görünmesini sağlar.

Tek bir kavanozda birden fazla etki sağlayan GROW STRONG Bakım Yağı ile güçlü ve parlak saçlar mümkün!

URBAN Care hakkında:

Kozmetik sektöründe yenilikçi kişisel bakım ürünlerini Türk tüketicisiyle buluşturan Selen Kozmetik’in bünyesinde 2013 yılından bu yana yer alan URBAN Care, kişisel bakımına özen gösteren şehirli kadının yoğun yaşam içerisinde kullanabileceği pratik ve etkili, doğaya, hayvana saygılı ürünler sunan, vegan bir saç bakım markasıdır.

Başta Watsons, Gratis, Rossmann, Eve, Cosmetica gibi zincirler olmak üzere Migros, Carrefour gibi Ulusal marketler, Trendyol, Hepsiburada, Amazon gibi e ticaret satış noktaları, Getir, İste Gelsin gibi hızlı market kanalları ve kozmetik ürün satan perakende satış noktalarında tüketicilerle buluşan URBAN Care, yılın en iyi şampuanı, yılın en iyi ürünü gibi tüketici oylamalarıyla belirlenen birçok kategoride ödüle layık görüldü.

15’e yakın ülkeye ihracatı bulunan markanın, E- ticaret kanalında çok önemli bir satış noktası olan Amazon ile İngiltere üzerinden 9 farklı Avrupa ülkesine de ürün satışı gerçekleştiriyor.