Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun Eski Eşi Benan Kocadereli Hakkında Şok Eden İddia…

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun Eski Eşi Benan Kocadereli Hakkında Şok Eden İddia Seeren Serengil tarafından bir magazin programında ortaya atıldı. Seren Serengil öyle bir şey söyledi ki iddiayı duyanlar kulaklarına inanamadı.

Seren Serengil, katıldığı canlı yayında Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli hakkında şok ifadeler kullandı. İşte detaylar…

Beşiktaş Kulübü’nün eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in rahmetli eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz ocak ayında İstanbul Yeşilköy’de uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmiş, olayla ilişkisi olduğu belirlenen kişiler yakalanarak tutuklanmıştı.

Al Sana Haber‘e bağlanan Seren Serengil, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli’nin özel hayatını ifşa etti.

“Benan Hanımın Hayatında Biri Var”

Seren Serengil açıklamasında “Benan Hanım’ı mağdur gösteriyorlar. Ama onun hayatında biri var” diyerek stüdyodakileri şaşkına çevirdi.

“KISKANDIĞI İÇİN O EVE GİTMEDİ”

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun abisinin tekneyi üzerine geçirdiği ve Ece Erken‘in evine haciz yolladığını da iddia eden Seren Serengil “Sanki bir tek kadın acı çekiyormuş gibi gösteriliyor ama durum öyle değil. Şafak kadıncağızı kıskandığı için o eve gitmedi. O hanımefendinin hayatında başka birileri var” dedi.