Saçları Uzatmanın En Lezzetli ve Pratik Yolu

Fransa’nın efsane saç markası Forcapil saç serisiyle Türkiye’ye geldi. Avrupa’da 10 dakikada bir satılan ürünü Forcapil Growth Gummies saçlar için adeta mucize gibi. Kırmızı orman meyve aromalı Gummies’lerin içinde biotin, B5 vitamini, B6 vitamini, Folik Asit, C vitamini, Selenyum ve Atkuyruğu ekstresi bulunuyor.

Her gün Forcapil Growth Gummies’den iki tane çiğnediğinizde saç telinin gücünü ve canlılığını korumaya yardımcı olurken, saç uzamasını da tetiklemeye yardımcı oluyorsunuz. İçeresinde yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermeyen bu özel Gummies tamamen vegan!

İçeriğindeki B vitaminleri saçın büyümesi için ihtiyacı olan besinleri hücrelere taşınmasında yardımcı olurken, yüksek antioksidan özelliklere sahip olan C vitamini ve Selenyum, vücudumuzdaki zararlı maddelerle savaşarak saç köklerinin korunmasına yardımcı olur.

Vücutta sentez edilmeyen ve dışarıdan alınması gereken önemli bir eser element olan Çinko, saçlı derideki dokuların yenilenmesini ve güçlenmesini sağlar. Atkuyruğu ekstresinin iyileştirici güçleri içinde bulunan silika saçların uzamasını desteklerken, amino asitler ve fitosteroller sebum üretimini düzenleyerek saç derisini nemlendirir ve saçlara parlaklık kazandırır.

Yüksek tüketici memnuniyetine sahip Forcapil Growth Gummies’leri günün her anında yanınızda taşıyarak keyifle tüketebilir ve saç sağlığınızı destekleyebilirsiniz.