Saç Bakım Rutininizi Keyifli Hale Getirin

The Body Shop’un çeşitli saç tiplerine özel geliştirdiği şampuan ve saç kremleri sınırlı bir süre için çok avantajlı fiyatlarıyla sizlerle tanışmayı bekliyor.

Shea Yenileyici Şampuan & Saç Kremi

Shea Yenileyici Şampuan ve Saç Kremi kuru ve kırılmaya meyilli saçlarınıza yoğun nem bakımı sağlarken, Vegan İpek Proteini ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde saçınızı içten dışa onararak kırılmaları azaltıp, güçlendirmeye yardımcı olacak.

Banana Besleyici Şampuan & Saç Kremi

İçeriğinde organik muz püresi ve %91 doğal kökenli bileşenler bulunan Banana Besleyici Şampuan ve Saç Kremi, kuru ve elektriklenmeye yatkın saçlarınızın daha pürüzsüz olmasını ve kabarmasını önlerken aynı zamanda saçınızı kökten uca nazikçe temizleyip, beslenmesini sağlayacak.

Moringa Işıltı Veren Koruyucu Şampuan & Saç Kremi

Moringa Işıltı Veren Koruyucu Şampuan ve Saç Kremi mat saçlarınıza göz alıcı bir parlaklık sağlamak ve günlük çevresel kirlilikten korunmasına yardımcı olması için ideal bir seçim. Moringa çiçek kokusuyla sizi büyülerken içeriğinde bulunan Moringa tohumu özü sayesinde saçlarınız daha yumuşak ve pürüzsüz bir hissiyata kavuşacak.

Çay Ağacı Arındırıcı – Dengeleyici Jel Şampuan & Saç Kremi

Kenya’da organik olarak yetiştirilmiş organik çay ağacı yağı da dahil olmak üzere %93 doğal kaynaklı bir formüle sahip olan Çay Ağacı Arındırıcı & Dengeleyici Jel Şampuan ve Saç kremi yağ problemi yaşayan saçlarınıza ve saç derinize temizlenmiş, arınmış ve canlanmış bir hissiyat sağlarken, saç derinizin temel nemini kaybettirmeden fazla yağların yeniden dengelenmesine yardımcı olacak.

Ginger Şampuan & Saç Kremi

The Body Shop’un en çok satan ürünlerinden olan Ginger Şampuan ve Saç Kremi ile kepekli omuzlara elveda diyeceksiniz.

Zencefil esansiyel yağı, huş ağacı kabuğu ve beyaz söğüt kabuğu özleri de dahil olmak üzere %90 doğal kökenli bileşen içeriğine sahip hoş zencefil kokulu Ginger Şampuan, kuru ve pul pul dökülen saç derinizin temizlenmesine yardımcı olurken, kaşıntılı saç derinizin de rahatlamasını sağlayacak.