Rilastil’den Yapılandırıcı Etkili İki Yeni Ürün

Kusursuz bir yüz ve cilt için, Rilastil Laboratuarları tarafından geliştirildi.

 Yaz aylarına sayılı günler kala, hepimiz mükemmel bir cilde sahip olmak istiyoruz. Ancak hamilelik, hızlı kilo kaybı, yaşlanma ve ergenlik dönemindeki değişimler gibi birçok faktör ciltte çatlaklara neden olabiliyor Rilastil Smagliature Çatlak Kremi, cildin elastikiyetini ve nem dengesini sağlayarak ciltteki çatlak görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Olası çatlak oluşumunu da önlemek için geliştirilmiştir. Smagliature Krem’in aktif içerikleri arasında esansiyel aminoasitler, hücre yenileyici etkiye sahip Allantoin ve besleyici ve koruyucu etkili Vitamin Kompleksi yer alır. Bu harika formüle edilmiş krem, cildinizi genç, canlı ve pürüzsüz tutar.

Rilastil – Smagliature Çatlak Kremi

 Rilastil Age Repair Anti-Age Protective Krem, özel formülü sayesinde UV, HEVL ve IR ışınlarına karşı cilde koruma sağlayan ve cilt elastikiyetini artırarak, cildinizin zararlı çevresel faktörlere karşı korunmasını sağlar. İçeriğindeki Ectoin, cildi koruyan bir nem kalkanı oluşturarak nem miktarını korumaya yardımcı olur. UV ışınlarına karşı DNA’yı korur ve güneş yanığı oluşumunu engeller. SPF 50+ UVA/UVB/HEVL/IR koruması ile güneşin zararlı etkilerinden cildinizi korurken, güneş yanığı oluşumunu engeller.

Güneşe çıkmadan 30 dakika önce kuru cildinize uygulayabileceğiniz Anti-Age Protective Cream, hızlı ve kolay emilen bir yapıya sahiptir ve pürüzsüz ve yumuşak bir his bırakır. Gün içinde sık sık uygulayarak cildinizi korumanıza yardımcı olur.

Rilastil – Age Repair Anti-Age Protective Krem SPF 50 / PSF

Mükemmel bir cilt için Rilastil Stretch Marks Cream ve Age Repair Anti-Age Protective Cream ikilisine göz atmayı unutmayın!

Tüm Dünya’da 56 farklı ülkede tüketicileri ile buluşan RİLASTİL ürünlerine Eczanelerden ve Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.