RIHANNA & DRAKE ARTIK AŞKLARINI GİZLEMİYOR

Yıllardır Rihanna’ya olan aşkını türlü mecraalarda dile getiren pop müziğin hassas çocuğu Drake, sonunda muradına erdi.

MTV Video Müzik Ödülleri’nde romantik bir ödül konuşması ve öpücükle hayranlarının önünde aşklarını sergileyen çift, uzun süredir çıkan dedikoduları sonlandırmış oldu.

2016 Ocak ayında Rihanna’nın ‘Work’ adlı single’ı için bir araya gelen ikili belirli aralıklarla aşk söylentilerine konu oluyor, Rihanna her fırsatta arkadaş olduklarını dile getiriyordu.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen MTV Video Müzik Ödülleri’nde Rihanna’ya ödülünü verme görevini üstlenen romantik şarkıcı Drake, tüm hayranlarının ve kameraların önünde güzel yıldıza ilan-ı aşk etti. Müzik piyasasında kendi olup başarıyı yakalayabilen Rihanna’ya 22 yaşından beri âşık olduğunu itiraf eden Drake, ödülü Rihanna’ya uzatırken bir de küçük buse kondurmaya çalıştı. Bu cesur hamleyi görüp üstün manevra hâkimiyetini kullanan Rihanna ise öpücüğü Drake’e sarılarak engelledi.

Rihanna ise aşkını, ayak bileğine yaptırdığı yeni dövmesi ile gözler önüne serdi. Çift için özel bir anlama gelen köpekbalığı dövmesini Drake koluna, Rihanna ise ayak bileğine yaptırdı.