Reynmen’in Ceketinin Fiyatı Dikkat Çekti…Reynmen Messi ile Pozunu Paylaştı!

Reynmen’in Ceketinin Fiyatı Dikkat Çekti! ‘Reynmen’ lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş lüks yaşantısıyla gündemden düşmüyor. Daha önce 3 milyon TL’lik aracıyla adından söz ettiren Reynmen, Messi ile pozunu paylaştı. Reynmen’in ceketinin fiyatı Messi ile pozun önüne geçti.

Reynmen’in Ceketi Dikkatleri Çekince “Kazanıyorum, harcıyorum. Alışveriş yapmak beni motive ediyor” sözü bir kez daha akıllara geldi.

Fenomenler ne giymiş hesabına göre; Messi’nin üzerindeki sweat 14700 TL iken Reymen’in ceketi ise 1900 TL.

Reynmen (d. 6 Aralık 1995, İstanbul), ya da doğum adıyla Yusuf Aktaş, Türk vlogger, internet ünlüsü ve şarkıcıdır. Scorp ve YouTube‘da paylaştığı videolar ile tanındı. Aktaş’ın YouTube kanalı, Şubat 2020 verilerine göre 11. en çok abonesi olan Türk YouTube kanalıdır.

Lionel Messi

24 Haziran 1987 doğumludur. Arjantin’de doğan ünlü futbolcu; Messi, 2005 FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası’nda final maçı da dâhil olmak üzere 6 golle gol kralı oldu. Kısa bir süre sonra Arjantin millî futbol takımında forma giymeye başladı. Arjantin formasıyla 2006 FIFA Dünya Kupası’na katıldı ve 2007 yılında Copa América’da ikincilik yaşadı. Ardından 2008 Yaz Olimpiyatları’nda Arjantin Olimpiyat Takımı’yla altın madalya kazandı. Arjantin 2010 FIFA Dünya Kupası’nda çeyrek finalde elenirken Messi turnuvayı 3 asistle tamamladı. Ülkesinin ev sahipliği yaptığı 2011 Copa América’da da mücadele etse de Arjantin, çeyrek finalde turnuvaya veda etti. 9 Aralık 2012 tarihinde, Gerd Müller’in bir takvim yılı içerisinde atmış olduğu 84 gollük rekoru egale etti. Arjantin millî takımı ile en çok gol atan futbolcu unvanına sahiptir.