Revitalash Cosmetics Double Ended Volume Set ile Gözleriniz Ön Planda

Revitalash Cosmetics Double Ended Volume Set ile daha çekici ve etkileyici bakışlara sahip olacaksınız!  Revitalash Cosmetics’in özel tasarımlı Double Ended Volume Set, 2 farklı silikon fırçasıyla kirpiklerinizi eşsiz bir şekilde sarar ve tek tek ayırır.

Siyah maskaranın yoğun formülü ile mükemmel bakışlar yaratmanızı sağlar. Tek adımda bile kirpiklerinizi sabitler, hacimler ve şekillendirir. Kullanımı son derece kolay ve pratik olan bu ürün, 2’si 1 arada kirpik bazı ve maskara özelliği sayesinde çarpıcı ve buğulu bakışlara sahip olmanızı sağlar. Böylelikle kirpikler daha dolgun, hacimli ve belirgin bir görünüme kavuşur. Indigo mavisi primer, siyah maskaranın renk yoğunluğunu arttırarak, dikkat çeken bakışlar yaratmanıza destek olur. Maskaranın formülündeki özel peptitler, kirpikleri güçlendirirken, onlara daha parlak bir görünüm kazandırır.

Revitalash Double Ended Volume Set’in özel formülü ile gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkarırken aynı zamanda kirpiklerinize bakım yapar. Doğal bileşenlerle zenginleştirilmiş formüle sahiptir. Göz hekimleri tarafından özel olarak formüle edilmiştir. Dermatolog kontrolünden geçen ve klinik olarak test edilen Double Ended Volume Set, hipoalerjeniktir formülünde Paraben, Ftalat, Parfüm ve Gluten içermez.