Renaissance Polat ’da  Yaz Esintisi!

Renaissance Polat İstanbul Hotel, yaz mevsiminin gelmesi ile beraber havuz sezonunu açtı. Aşk Psikoloğu Işıl Evrim Akgün’ün hosting yaptığı keyifli bir havuz partisi ile yaza merhaba dedi.

Crop-Pantolon: Louren

Partide oyuncular ve influencerlar dj müziği eşliğinde eğlenirken, pool barın lezzetli menüsünü ve kokteyllerini de tadım yaptılar. Aşk Psikoloğu Işıl Evrim Akgün’ün davetlileri arasında ünlü oyuncu Ece Özdikici, Merve Sarıtaş, influencer Özgür Özyurt ve Nursen Şenyurt gibi isimler de yer aldı.

Renaissance Polat

Yaz aylarında şehrin karmaşasından uzaklaşmak isteyenler, Renaissance Polat İstanbul Hotel’in yemyeşil bahçesinde İstanbul’daki oteller arasında en büyük yüzme havuzunda kendilerini serin sulara bırakabilir, minik misafirlerde çocuk havuzunun keyfini çıkarabilirler.  Havuz başında ya da negatif enerjiden arınıp manzarayı bir adım daha yakından seyretmek isteyenler çimlerin üzerinde rahatça güneşin tadını çıkarabilirler. 

Göz alıcı Marmara Denizi manzarası ve misafir memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ile Renaissance Polat İstanbul Hotel’de yaz bitsin istemeyeceksiniz.

Hafta içi havuz girişi: 1100 TL

Hafta sonu havuz girişi: 1500 TL