Ramazan’da Ağız Hijyeniniz İçin AloeDent İle Doğal Bakımın Keyfini Çıkarın!

Ramazan ayında gün boyunca süren açlık ve susuzluk, tükürük salgısının azalmasına neden olur. Tükürük, ağız içindeki bakterileri temizleyen bir yapıdır. Oruç tutarken sıvı alımının azalmasıyla bu yapı azalır ve istenmeyen ağız kokularında artış gözlemlenebilir.

Ramazanda ağız kokusu sorunu yaşamamak için düzenli olarak ağız hijyenine dikkat etmek gerekir. İftar ve sahur arasında Aloe Vera ile zenginleştirilmiş içeriğiyle AleoDent Ekstra Beyazlatıcı Diş Macunu ile benzersiz bir ağız hijyeni deneyimine hazır olun!

AloeDent Aloe Vera Farkı İle Ekstra Beyazlatıcı Diş Macunu içeriğindeki doğal bileşenleri ile ağız ve diş sağlığınızı destekliyor. İçeriğindeki Silica dişlerinize doğal ve aşındırmayan bir beyazlık sağlarken,  Aloe Vera diş etlerinizi korumaya, Tea Tree Oil ise ağız kokusunu gidermeye yardımcı oluyor.

AloeDent Aloe Vera Farkı İle Ekstra Beyazlatıcı Diş Macunu’nun çay, kahve, sigara gibi dişte leke oluşumuna sebep olabilecek etkenlere karşı geliştirilen özel formülü  ile dişlerinizdeki  lekeleri  ortadan kaldırarak, dişlerinize doğal ve etkili bir beyazlık kazandırır. Düzenli kullanım ile plak, tartar ve çürük oluşumunu önlemeye destek olurken, uzun süreli ve taze bir nefes sağlar.

AloeDent Aloevera Farkı İle Ekstra Beyazlatıcı Diş Macunu’nun, SLS, Alkol, Florür içermeyen vegan  formülü ile ağız ve diş sağlığınızı doğanın gücü ile koruyun!

Kullanım Şekli:

  • Dişlerinizi günde en az iki kez veya diş doktorunuzun tavsiye ettiği sıklıkta fırçalayınız.
  • Su ile çalkalamaya gerek duyulmayan günlük kullanıma uygun doğal formüle sahiptir.
  • Komple bir ağız bakımı için ardından AloeDent AloeVera Mouthwash-Florür İçermeyen Alkolsüz Ferahlatıcı Ağız Çalkalama Suyu ile kullanımı tavsiye edilir.