RAFFLES SPA ‘START THE SUMMER FIT’ PROGRAMI BEDENİNİZİ YAZA HAZIRLIYOR

Yaz aylarına canlı başlamak isteyenlere özel oluşturulan Raffles Spa ‘Start The Summer Fit’ programı zengin içeriğiyle bir dizi hazırlık uygulamalarından oluşuyor. Çeşitli antrenman ve vücut bakımlarının yer aldığı programda; ölçümleme, hamam bakımıyla toksinden arındırma, bire bir hizmet veren spor eğitmeni eşliğinde çalışmalar ve masaj içerikleri bulunuyor.

raf

Raffles Spa’nın beslenme uzmanları önce vücudun yağ, kas, su ve metabolizmik değerleri doğrultusunda doğru bir programla çalışmak amacıyla kişiye özel bir ölçüm gerçekleştiriyor.

Kişisel spor eğitmenleri eşliğinde 60 dakikalık 5 çalışma ve 5 kardiyo çalışmasıyla yaza fit bir başlangıç yapmak isteyenlere özel uygulamalar program içeriğinde yer alıyor. Güne hareket katmak, baharın getirdiği rehavetten sıyrılmak isteyenlere canlılık katan çalışmalar, sağlıklı bir yaz için mükemmel bir adım sayılıyor.

Nefes Alan Ciltler İçin

Programda yer alan 45 dakikalık bir adet Aegean Purity Hamam Bakımı ile cildin nefes alması, vücudun toksinlerinden arınması ve cildin uygulanacak bakımların faydalarını en iyi şekilde alması amaçlanıyor.

Yazın gelmesiyle tüm kış gizlenen selülitler için de Raffles Spa programında özel bir uygulama yer alıyor. Özel tekniklerle ve yağlarla yapılan selülit masajı lenf ile kan dolaşım sistemini hareketlendirerek dokuların oksijenle dolmasını sağlıyor ve selülit oluşumunu engelleyerek, mevcut selülitlerin yok olmasına yardımcı oluyor. ‘Start The Summer Fit’ programı 45 dakikalık 5 adet selülit masajı içeriyor.

Raffles Spa kapalı havuzu, sauna ve buhar odaları, üç hamamı, ikisi VIP spa süit olan toplam dokuz masaj odası ile geniş resepsiyonu, fitness merkezi, pilates ve yoga stüdyosu ile hizmet veriyor.