QUE’DEN YENİ SEZON GİRİŞ PAROLASI: “GOOD VIBES ONLY”

Yeni sezon için geri sayım başladı! Que İlkbahar-Yaz 2017 Koleksiyonu; alışılagelen iddialı silüetleri, çarpıcı detayları ve en yenileri ile enerjik bir yazın habercisi. Seksi, cool, hareketli… Bu yaz farklı ruh hallerine bürünen Que kadını mottosu “daha fazla yaz enerjisi”. 

Hazırsanız en enerjik ilkbahar/yaz hareketini başlatıyoruz.

Serin sıcak ilkbahar yaz havalarıyla arası hep iyi olan ve daima en iyi şeylerin peşinden giden Que kadını, yeni sezonda da her zamanki cool ve enerjik tavrından ödün vermiyor. Bu bitmek bilmeyen enerjinin kaynağı ise siyah, beyaz, haki gibi renkleri hareketlendiren narçiçeği, fuşya ve limon sarısı tonlarından geliyor.

Koleksiyonun çıkış noktasında ise 4 farklı mood söz sahibi. Asi ve özgür ruhlu tarafın temsilcisi “Rock Jungle” cool deri parçalar ve keten karışımlı dokuları haki tonlarının serin tavrında buluşturuyor. Sezonun ışıltılı ruhu ise “Club Metallic”in varak baskıları ve parlak derilerinden geliyor. Enerjik tarafa geçiş için parola “Girls Night Out”. Gündüzden geceye uzanan bu hikayede Que kadının ikonikleşmiş tarzı, dökümlü krep kumaşlar ve satenlerle çok daha seksi ve iddialı. Daima kendini rahat hissetmek ise Que kadınının vazgeçilmezi. Tam bu noktada devreye giren “PJ Look”, rahat stiller krep satenler ve Que’nun cool çizgi desenleriyle yeniden yorumlanıyor.

que_ss2016_website_01_d_01