Pure Project ile Saçlarınıza Bakım Yaparken Şekillendirmek Çok Kolay!​

Yaz boyu deniz, kum ve güneş üçlüsünün huzur verici bir etkisi var. Fakat bunun beraberinde saç sağlığı söz konusu olduğunda mevsimsel bazı yan etkileri de var. Saçların uğradığı nem kaybı ya da elektriklenme problemleri sıcakların artışıyla daha da belirgin hale geliyor. O nedenle yaz aylarında canlı ve sağlıklı saçlara kavuşmak için Pure Project Saç Bakım ürünleriyle tanışmanın tam zamanı!

Doğru ürünü bulmaya çalışırken harcanan çabanın ve yararlı mıdır diye içerik okumakla geçirilen vaktin ne kadar kıymetli olduğunun farkında olan Pure Project, saç bakım ve şekillendirme rutininize doğal, bitki bazlı ve en önemlisi etkili çözümler sunuyor.

Durulanmayan Saç Kremi, içerisinde bulunan hindistan cevizi yağı, yaban mersini ve üzüm özütleri ile saçları nemlendirir, yumuşatır ve kolay taranmasını sağlar. Deniz tuzu, klor ve güneşin yarattığı nem kaybına karşı saçları korur. Aynı zamanda, ısıya ve UV ışınlarına karşı da koruma sağlar. Elektriklenmeyi ve kırılmalarını engellerken aynı zamanda saçları onarır. Kullanım sonrası durulama gerektirmez. Her banyo, havuz ve deniz sonrası kullanıma uygundur. Yaz aylarının favori ürünü diyebiliriz! (Perakende satış fiyatı 250ml: 840TL)

Saç Sabitleyici Sprey; tüm saç tipleri için uygundur. Yapışkan bir his bırakmayan ve yağlandırmayan formülü ile saçı şekillendirmeye ve sabitlemeye yardımcı olur. Uzun süreli kalıcı tutuş sağlar, saça maşa veya fön yaptıktan sonra kullanılabilir. Saçı besler ve elektriklendirmez. Bu bitki bazlı saç spreyi aerosol formunda değildir, bu şekilde doğaya da zarar vermez. (Perakende satış fiyatı 200ml: 450TL)

Saç Jölesi saçı yağlandırmayan formülü ile saçı şekillendirmeye, sabitlemeye ve saça parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. Doğal bir görünüm sunar, bukleleri belirginleştirir. Bitki bazlı formülü sayesinde paraben ve alkol içermez, saça zarar vermez. İster denizden çıkınca ister duştan sonra akşama hazırlanırken hızlı ve etkili bir şekilde saçınıza şekil verir. (Perakende satış fiyatı 200ml: 450TL)