Prada Linea Rossa Sonbahar/Kış 2023 Gözlük Koleksiyonu

Prada Linea Rossa Sonbahar/Kış 2023 gözlük koleksiyonundaki modeller, günlük yaşamın enerjisini yansıtan modern ve avangart kombinasyonlarla ön plana çıkıyor.

Prada Linea Rossa Sonbahar/Kış 2023 Gözlük Koleksiyonu

Yeni Prada Linea Rossa Impavid koleksiyonunun ruhu, hareketi yansıtan modern detaylarla bir araya gelerek inovatif özelliklerle donatılmış net kesimli ve aerodinamik hatları birleştiriyor. Markanın ruhunu, ikonik Linea Rossa grafik dokunuşlarıyla tasarlanmış çerçeveler aracılığıyla gözler önüne seriyor.

Prada Linea Rossa Impavid Koleksiyonu 

SPS03Z 

Prada Linea Rossa Impavid koleksiyonundaki bu güneş gözlüğü modeli, hava akışı sağlayan keskin ve işlevsel yenilikçi kesimlere sahip yüzü saran lenslerle markanın sportif ruhunu yansıtıyor. Impavid koleksiyonu çerçevelerinde mat siyah ve metalik renk seçenekleri ile su geçirmez lenslerle gözlük severlere sunuluyor. Mavi/ mor ve kırmızı olmak üzere iki farklı lens renk seçeneğiyle koleksiyonda yerini alıyor. Mavi/mor doğada geçireceğiniz keyifli bir günde size eşlik ederken, kırmızı lens ise şehir yaşantınızda renk kontrastını artırarak daha fazla detay görmenizi sağlayan gelişmiş bir görüş imkânı sağlıyor.

SPS02Z 

Prada Linea Rossa Impavid koleksiyonunun modern tasarımıyla öne çıkan yeni güneş gözlüğü modeli son derece hafif enjeksiyon çerçeve, sportif estetiği güçlendiren net kalın profilleri ve ikonik Linea Rossa görüntüsünü bir araya getiriyor. Mat siyah, mat dökme demir ve mat baltık tonlarıyla tasarlanan ince çizgisel saplarında Prada Linea Rossa logosu bulunuyor. Ayrıca, su geçirmez özellikli lenslerin aynalı ve polarize seçenekleri doğaya uyum sağlayan mavi/ mor ve detayları en ince ayrıntısına kadar fark etmenizi sağlayacak kırmızı olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile koleksiyonda yerini alıyor.