Polaar Icymagic Serisiyle Aydınlık, Canlı ve Güçlü Bakışlar

Polaar, doğal ve vegan Icymagic serisiyle canlandırıcı ve tazeleyici göz çevresi bakımı sunarken kaş ve kirpiklerinizi güçlendiriyor. 

Icymagic Booster Acti Eye-Lashes & Eyebrows

%99 oranında doğal içeriklerden oluşan Icymagic Booster Acti Eye-Lashes & Eyebrows, kaş ve kirpikleri beslerken güçlendiriyor. İçeriğindeki Sibirya Ginseng’s canlandırıcı ve onarıcı etki sunuyor. Kaş ve kirpikleri 4 hafta içinde daha yoğun, hacimli ve uzun bir görünüme kavuşturan besleyici serum, dökülmeleri %91 oranında azaltıyor. 

Fiyat: 1.090 TL

Icymagic Instant Eye Contour Multi Energiser

Canlandırıcı ve tazeleyici Icymagic Instant Eye Contour Multi Energiser, roll-on başlığı ile göz çevresine serinletici masaj yapıyor. Koyu renk halkaları, göz torbalarını ve yorgun görünümü azaltan bakım ürünü, daha parlak ve canlı bir göz çevresi yaratıyor. 

Fiyat: 1.245 TL

Icymagic Tinted Anti Dark Circle

Metal aplikatörüyle ferahlatıcı etki sunan Icymagic Tinted Anti Dark Circle¸göz çevresini tek adımda aydınlatıyor ve pürüzsüzleştiriyor. Renkli bakım ürünü, gün boyu daha taze ve parlak bir göz çevresi için koyu halka görünümünü azaltıyor. Roll-on başlığıyla göz bölgesine masaj yaparak şişliği ve yorgunluk belirtilerini iyileştiriyor. Fiyat: 1.180 TL