Parlaq Interior İle Aydınlatmaya Yenilikçi Bir Bakış

Aydınlatmanın, mekânın değeri ve ruhu için en önemli tamamlayıcı olduğuna inanan Müge Kulak, kurucusu olduğu Parlaq Interior markasıyla, yenilikçi ve özgürlükçü aydınlatmalara imzasını atıyor. Apliklerden sarkıtlara, lambaderlerden şamdanlara ışığa dair her detaya dokunan Parlaq Interior, etkileyici, gizemli ve çekici ortamlar yaratabilen güçlü aydınlatma elemanlarıyla mekânın enerjisine de yön veriyor.

Mimar ve Endüstri Ürünleri tasarımcısı Müge Kulak, tasarımın verdiği özgürlüğe tutkun olan başarılı bir girişimci. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde Endüstri Ürünleri Tasarımı dalında yüksek lisansını tamamlayan girişimci, ardından 10 yıl kadar mimari alanda tecrübe edindikten sonra 2009’da Parlaq Interior’ı kurarak yeni ürünler tasarlamaya başlıyor.

Hem iç mekân projelerine tasarım ve uygulama hizmeti hem de aydınlatma ürünleriyle bireysel ve kurumsal markalara tasarım ve üretim hizmeti sağlayan Parlaq Interior, işlevselliği ve estetiği bir araya getirerek, aydınlatma deneyiminde fark yaratıyor. Naif, modern ve zamansız bir stile sahip olan marka, kaliteli materyallerle üretilen aydınlatmalarıyla uzun ömürlü ve keyifli bir aydınlatma deneyimi sunuyor.

Parlaq Interior tasarımlarının tümüne www.parlaqinterior.com adresinden ulaşabilirsiniz.