Pandora’dan Sevgin Kadar Eşsiz Mücevherler

Pandora, Sevgililer Gününü en özel mücevherlerle kutluyor. En çok değer verdiklerinle aranızdaki bağı simgeleyen sevgin kadar eşsiz mücevherler, sıcaklığın ve sevginin sembolü charm’lar, bu Sevgililer Gününde sevgisini anlatmak isteyenlere benzersiz seçenekler sunuyor.

Pandora, bu yıl Sevgililer Gününde her sevginin eşsizliğini kutluyor. Pandora’nın tasarladığı mücevherler, sadece sana özel bir anı ya da kişiyi hatırlatacak anlamlar taşıyor. Bu Sevgililer Gününde Pandora tutkunları, bu anıları ve sembolleri bir araya getirerek sevgilerini ölümsüzleştirecek.

En özel anların simgesi: Pandora Moments

Pandora, Pandora Moments koleksiyonuyla Sevgililer Gününe özel yeni romantik charm’lar sunuyor. Kişiselleştirilmiş ve anlamlı, yeni İki Renkli Kalp Sallantılı Charm, Buzlu Kırmızı Murano & Kalpler Charm, Pandora’nın imzası kilit ve anahtardan ilham alan Asma Kilit ve Anahtar Sallantılı Charm gibi sevgiyi merkezine alan yepyeni seçenekler Sevgililer Günü hediyesi için ideal.

İkonik bir aşk hediyesi için… Pandora, bu Sevgililer Gününde yepyeni bir tasarım ile Pandora tutkunlarının karşısına çıkıyor: Pandora Moments Trok Örgülü Zincir Bileklik ve Kolye. Işığı çeşitli açılardan yakalamak ve yansıtmak için piramit şeklindeki dairesel çivilerle detaylı bir zanaatkarlıkla tasarlanan 925 ayar gümüş zincir, merkezinde yer alan ve tasarımın tamamlayıcısı sonsuzluk kalp ıstakoz kapamasıyla koleksiyonun romantik ve anlamlı hediyesi.

Eşsiz ve Zamansız Sevgi: Pandora Timeless

Birbirinizi gördüğünüz, sevdiğiniz ve anladığınız her bir anı kutlamak için ışıltılı bir mücevher… Dalgaların silüetinden ilham alan ve bir arada kullanıldığında birbirini mükemmel bir uyumla tamamlayan yepyeni ve ışıl ışıl mücevherler, eşsiz ve zamansız aşkı anlatmanın en özel yollarından. En özel anlarını ve sevdiğin sembolleri bir araya getirerek kendi benzersiz aşk hikayeni anlat.

Pandora ile aşkın kadar eşsiz bir hediye…

Hikayenizi anlatan eşsiz mücevherlerle unutulmaz bir Sevgililer Günü.