Pandora Me ile Önce Kendini Sev

Bol bol “sevgi” konuştuğumuz yeni bir sezona girerken, Pandora ME’nin en yeni mücevherleri, öz-sevgiyi ve arkadaşlığı kutluyor.

Pandora ME koleksiyonu, tasarımlarının özünde “kendini özgürce ifade edebilmeyi” tutmaya devam ederek sunduğu yepyeni mücevherlerle sevgi çeşitliliğini ve getirebileceği tüm duyguları temsil ediyor. 14 ayar altın kaplama sallantılı mini gül charm, kırık kalp formlu bağlantı halkası ve koyu kırmızı laboratuvar üretimi kristal kalp gibi romantik tasarımlar Pandora ME koleksiyonunu genişletmek isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Tasarımları aracılığıyla her zaman hikaye anlatımı için yeni yollar arayan Pandora Kreatif Direktörleri A. Filippo Ficarelli ve Francesco Terzo: “Geleneksel, romantik tasarım kodlarını tersine çevirdik ve onları öz-sevginin merceğinden geçirdik.” diyerek Pandora ME’yi anlatıyor. “Sevmenin her zaman iki yönü vardır, bu sembol kalbinizin kırılma ihtimalinin olduğunu söylüyor ama öyle olsa bile, bu dolu dolu yaşadığınız anlamına geliyor.”

Özgün benliğini ve en yakın arkadaşlıklarını kutla!

Pandora ME, seni ve en iyi arkadaşlarını bu sezon sevginin tüm formlarından ilham alan yeni mücevherlerle bir öz-sevgi yolculuğuna davet ediyor.Özenle hazırlanan koleksiyon kendini dilediğince ifade edebilmen için bir tuval niteliğinde. Seni ve arkadaşını en iyi yansıtan mücevherleri seç ve hediye et.

Pandora ME’de sınır yok, seçenekler sonsuz!

En iyi arkadaşınla dostluğunuzu pekiştirecek kalpleri bileğinde taşı.

Yeni bir başlangıcı kutlamak için diğer Pandora ME mücevherlerinle birlikte kullan.

Bu yıl stilini yenile ve kendini sev!

#PandoraME

#ForEveryME

Pandora’dan Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Önemli Adımlar

– Pandora, 2025 itibarıyla %100 geri dönüştürülmüş metallere yönelerek karbon ayak izi, su kullanımı ve diğer olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor. Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir enerjiye geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edecek.

– Pandora, sürdürülebilir metal kullanımında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla birlikte Pandora, mücevherlerinde laboratuvar yapımı elmas kullanmaya başlamış olacak.

– Sürdürülebilirlik çerçevesinde, Birleşmiş Milletler İş Dünyası ve İnsan Haklarına Dair Rehber İlkelerini göz önünde bulundurarak, insan haklarına saygılı, kapsayıcı ve çeşitliliğin ön planda tutulduğu bir şirket kültürünü benimsiyor.

– UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışıyor.