Otacı Lab ile Yaz Aylarında Saç Bakımının Püf Noktaları

Yaz ayları, saçlarımız için zorlu bir dönem olabiliyor. Güneş, deniz ve klor, saçlarımızın sağlığını olumsuz etkileyebiliyor. OTACI 1955’ten bu yana, köklü eczacılık geçmişi ile bitkilerin gücünden aldığı ilhamı modern teknolojiyle harmanlayarak ürettiği Lab Serisi ile performanstan ödün vermeden doğala en yakın saç bakımını sunmayı hedefliyor. Otacı, yaz boyunca saçlarınızın karşılaşabileceği zorluklara karşı saçlarınızı koruyacak ve onaracak ürünler sunuyor. Otacı Lab Serisi, yaz boyunca saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamanıza yardım ediyor.

Yaz Boyunca Onarıcı ve Nemlendirici Bakım 

Yaz boyunca güneşten ve deniz suyundan yıpranmış ve kurumuş saçlar için özel olarak tasarlanmış, B5 Vitamini, Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerini içeren Otacı Lab No:1 Nemlendirici Onarıcı Şampuan ve Provitamin B5 ile saçlarınızı besleyen Otacı Lab No:5 Durulanmayan Saç Kremi, sandal ağacı, ylang ylang, Hindistan cevizi yağı ve shea ile derinlemesine bir nemlendirme ve onarım sağlıyor. Ürünler, tropik kokularıyla yaz aylarının ferahlığını saçlarınıza yansıtıyor.

Elektriklenmeyi Önleyici ve Düzleştirici Bakım 

Yazın sıcağı ve nemiyle elektriklenen; yazın vazgeçilmezi olan serin duşlar sonrası hemen kabaran saçlar için Otacı Lab No:3 Elektrik Karşıtı Düzleştirici Şampuan, içeriğindeki aloe vera, bergamot, ıtır ve nane ile elektriklenme ve kabarmaları önlerken saçlarınızı pürüzsüzleştiriyor ve yaz güneşinin ışıltısını saçınızda hissetmenizi sağlıyor. İçeriğindeki Bitkisel keratin ve Provitamin B5 Vitamini sayesinde saçlarınıza bakım yaparak kontrol altında, parlak ve ipeksi bir görünüm sağlıyor.

Hacim ve Dolgunluk İçin İdeal Çözüm 

İnce telli ve hacimsiz saçlar için Otacı Lab No:2 Hacim ve Dolgunlaştırıcı Şampuan, biberiye ve civanperçemi ile saç köklerinizi güçlendiriyor ve deniz ve havuzun yıpratıcı etkilerine karşı daha dolgun ve sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlıyor. Aynı zamanda çiçeksi kokusuyla saçlarınızın mis gibi kokmasını sağlarken içeriğindeki B5 Vitamini ile saçlarınıza derinlemesine bakım yapıyor. 

Dökülme Karşıtı ve Güçlendirici Bakım 

Yaz tatilinin vazgeçilmezi olan güneş kum deniz üçlüsünün yıprattığı saçlara özel Otacı Lab No:4 Dökülme Karşıtı Şampuan, saç dökülmesine meyilli saçlar için okaliptüs ve at kestanesi içeren zengin formülü ile saçların güçlenmesine ve daha sağlıklı uzamasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki B5 Vitamini, kafein, çinko, biotin ile saçlarınızı yaz sonrası ihtiyacı olan S.O.S bakım ile koruyor. 

Otacı Lab Serisi, saçlarınızı yazın zorlayıcı koşullarından korumak için geliştirilmiş özel formülleri ile her saç tipine uygun çözümler sunuyor. Tüm Otacı Lab ürünleri vegan sertifikalıdır ve paraben, silikon, SLES ve SLS gibi zararlı bileşenler içermez. Otacı Lab Serisi en doğal şekilde saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı verirken, güzelleşmesi ve korunmasına da katkı sağlıyor.