Origins’ten Koyu Leke Görünümüne Karşı Yenilik: Mega Mushroom Dark Spot Serum

Cilt bakımında doğal ve etkili çözümler sunan Origins YENİ Mega-Mushroom Dark Spot Serumile ciltteki koyu leke görünümü ve izlere karşı cilt tonunu eşitlemeye ve cildi aydınlatmaya yardımcı bir çözüm sunuyor!

Farklı mantarların özenle seçilerek formüle edildiği Mega Mushroom Dark Spot Serum, Dr. Weil’in “cildin içindeki ateş” olarak betimlediği cilt hassasiyetinden kaynaklı kızarıklığı yatıştırmaya, koyu lekeler gibi gözle görülen hiperpigmentasyonu önlemeye ve cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Origins ailesinin bu yeni formülü daha aydınlık ve eşit tonlu bri cilt görünümü hedefliyor.

Mega Mushroom Dark Spot Serum: Bu yeni serum, Reishi ve Trametes mantarı, bitkilerden elde edilen C Vitamini, dut, meyan kökü ve yosun içeren kompleksi ile ilk kullanımda bile etkisini gösteren iyileştirmeye yardımcı bir formülden oluşuyor. İçerisindeki gençleşmenin sembolü olarak bilinen ve “Ölümsüzlük mantarı” olarak geçen Reishi mantarı, istenmeyen cilt endişeleriyle savaşmaya yardımcı oluyor. Serum, koyu lekelerin ve sivilce izlerinin azaltılmasına gözle görülür şekilde yardımcı oluyor ve daha aydınlık ve eşit tonlu bir cilt sağlıyor. %100 vegan ve %99 doğal kaynaklardan formüle edilmiş bu serumu en hassas ciltler bile sabah ve akşam kullanabiliyor.