Online Siparişte Bir Devrim: Yemek Hazır!

Dilediğin restoranlardan vereceğin farklı siparişleri “tek” sepete atıp “tek” ödeme ile teslim alacağın uygulama “Yemek Hazır”, online siparişte ilklere imza atmaya devam ediyor. Başka hiçbir platformda olmayan birbirinden farklı özelliklerde ve mutfaklarda hizmet sunan üye restoranlarıyla Yemek Hazır, işletmeler için de en avantajlı platform olmayı sürdürüyor.

Online siparişte bir devrim: Yemek Hazır!

Yüzde 50’ye varan indirimlerle farklı restoranlardan verilecek siparişleri bir sepette toplayıp tek ödeme ile teslim alma imkânı sunan tek sipariş uygulaması Yemek Hazır, Tek sepet, çok lezzet” sloganıyla online siparişte devrim yaratmaya devam ediyor. Üstelik uygulama, belirli restoranların siparişlerini, tek kuryeden teslim alma olanağı da sağlıyor. 

Kalabalık grupların en sevdiği özellik: “Ortak Sepet”

Herkesin dilediği restorandan sipariş vermesine ve ayrı ayrı ödeme yapmasına imkân tanıyan tek platform olan Yemek Hazır, “Ortak Sepet” adındaki bu özelliğiyle kalabalık grupların sipariş vermesini kolaylaştırıyor. Tüm siparişleri seçilen kişinin sepetinde toplayıp, herkesin ayrı ayrı ödeme yapmasına şans tanıyan “Ortak Sepet” ile istenilirse tek ödemeyle de kolayca sipariş verilebiliyor. 

İşletmelere özel koşullar Yemek Hazır’da!

Yeni üye iş yerlerine, 2024 sonuna kadar yüzde 50 indirimle, yüzde 3’ten başlayan oranlarda komisyonla uygulamada yer alma fırsatı sunan Yemek Hazır, müşterilerine yüzde 20 indirim sağlayan restoranlardan sıfır komisyon alan tek uygulama.

Lezzeti deneyimlerken sosyalleşmenin keyfini çıkarın

Aynı zamanda bir sosyalleşme platformu da olan Yemek Hazır, arkadaşlarla takipleşme, mesajlaşma, siparişleri ve sipariş yorumlarını izleme şansı da sunuyor. Üstelik uygulamada ünlü influencer ve gurmeleri de takip etmek mümkün.

Yüzde 50’ye varan indirim imkânı

Seçili restoranların yüzde 30’a varan indirimine ek olarak, anlaşmalı banka kartlarıyla yapılan alışverişlerde yüzde 20’ye varan ve toplamda yüzde 50’yi bulan indirimle sipariş verme olanağı sağlayan Yemek Hazır, ios ve android tüm cihazlara indirilebiliyor.