Oleg Cassini, Yeni Sezon Gelinlik Modellerini Özel Bir Çekimle Tanıttı

Özgür, sade, zarif, cesur…  Sen hangisi olmak istersen.

Yarım asırlık tecrübesiyle zarafeti ve romantizmi DNA’sına işleyen, hem abiye hem gelinlik modelleriyle iddiasını ortaya koyan Oleg Cassini, gerçekleştirdiği özel bir çekimle yeni ürünlerini tanıttı.  Güçlü, asil ve zarif tasarımların kusursuz kesimlerle birleştiği yeni gelinlikler, unutulmaz düğünlerin başrolü olmaya aday.

Birbirinden şık ve asil duruşuyla Oleg Cassini gelinlikleri yeni sezonda öne çıkıyor. Özel bir çekim ile sunulan yeni modellerde en çok göze çarpan tasarımlar, dantel ve çiçek motiflerinin zarif dansı oluyor. Satenin asil duruşu straplez görünümlerle birleşiyor, kabarık etekler ve tül kollar adeta gelinleri masal prensesine dönüştürüyor. Saten eteklerin arka kısımlarında beliren büyük kurdeleler yeni sezon koleksiyonunda fark yaratıyor.

Birbirinden farklı ve özgün tasarımlarıyla Oleg Cassini, her kadını kendi tarzını yansıtmasına olanak sağlıyor. Romantik tarza ilham olan tüller prenses tarz eteklerle birleşerek kendini gösteriyor. Fiziği kusursuz gösteren dar kesimler cesur yırtmaçlarla ve korselerle bir araya gelerek özgür ve iddialı kadını yansıtıyor. Güpürlü kollar dar kesim tül eteklerle adeta dans ederek sofistike bir görünüme eşlik ediyor. Oleg Cassini yeni sezonda trendleri belirlemeye ve kadınları özgür hissettirmeye devam ediyor.