Old Spice Captain Duş Jeli ve Stick Deodorant ile 48 Saat* Süren Ferahlık!

Dünyada erkek bakımının vazgeçilmez markası Old Spice, Captain serisi ile sıcaklıkların giderek arttığı bahar aylarında da 48 saat* boyunca ferahlık sağlıyor. Serinin ürün yelpazesinde yer alan duş jeli ve stick deodorantın kalıcı ve etkileyici kokuları ile en hareketli günlerinizde bile mükemmel ferahlıktan ödün vermeyeceksiniz!

Yaz sıcağının kendini hissettirmeye başladığı bunaltıcı ve değişken havalar, bitmek bilmeyen günlük koşuşturmacalar ekstra terleme ve beraberinde ter kokusuna sebep olabiliyor. Old Spice’ın geniş portföyünde yer alan serilerin en sevilenlerinden Captain duş jeli ve stick deodorant ise bu sorunu ortadan kaldırarak gün boyu ferah kalmanızı sağlıyor.

Old Spice Captain Serisi Duş Jeli ve Stick Deodorant ile Mükemmel Ferahlık!

Old Spice Captain 400ml ve 1L Duş Jelleri, güçlü performansları ve kalıcı kokuları ile güne ferah bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Old Spice Captain Stick Deodorant ise kalıcı etkisiyle 48 saat boyunca ferahlık hissini korurken, erkeklerin kişisel bakım rutinlerine de ortak oluyor. Old Spice Captain serisinde bulunan duş jeli ve stick deodorant gününüz ne kadar dinamik geçerse geçsin tam istediğiniz gibi ferah kalmanıza yardımcı oluyor.

Captain ürün ailesinde yer alan Captain Duş Jeli ve Stick Deodorant tazeliği ve ferahlığı temsil eden okyanus, sandal ağacı ve narenciye notaları ile güne sağlam bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Üstelik Captain Duş Jeli, 1L ambalajıyla duş jellerinin çabuk tükenmesinden şikayetçi tüm erkeklerin yardımına koşuyor ve uzun süreli bir kullanım sunuyor.