Olaplex İle Yaz Aylarında Sağlıklı Saçlara Sahip Olun!

Lider prestij saç bakım markası Olaplex, patentli bağ güçlendirici teknolojisiyle geliştirilen ürünlerle yaz sezonunda sağlıklı saç şekillendirmenin sırrını veriyor.

N°6 Bond Smoother

Saçı ağırlaştırmadan pürüzsüzleştiren N°6 Bond Smoother, elektriklenmeyi 72 saate kadar azaltıyor. Kuru ve işlem görmüş saçlar için yaratılan özel formülü, saçları nemlendiriyor ve güçlendiriyor. Saçtaki hasar görmüş bağları güçlendiren ve fön süresini kısaltan şekillendirici, bukleleri belirginleştirirken elektriklenmenin önüne geçiyor. 

N°7 Bonding Oil

Besleyici, şekillendirici ve onarıcı N°7 Bonding Oil, saçları yağlandırmadan onarıyor ve yeniliyor. Elektriklenmeyi en aza indirirken ısı koruması sağlayan bu onarıcı yağ, saç yapısını güçlendiriyor, canlandırıyor ve parlaklığını arttırıyor. Sağlıklı bir görünüm yaratırken saç dokusunu iyileştiriyor. 

N°9 Bond Protector Nourishing Hair Serum

Saçları çevresel faktörlere ve ısıya karşı koruyan N°9 Bond Protector Nourishing Hair Serum, saçlara parlaklığını ve yumuşaklığını geri kazandırıyor. Antioksidan içeren formülüyle saçları 232 dereceye kadar koruyan ve 48 saat boyunca hava kirliliğine karşı kalkan oluşturan serum, bukleleri belirginleştirirken saçların daha kolay şekillenmesine yardımcı oluyor.