Okyanusun En Derin Noktasından İlham Alan iNOA Formüllü Black Abyss Ailesini Keşfedin!

L’Oréal Professionnel’in 10 farklı profesyonel iNOA formülünden oluşan sürreal paleti Black Abyss ile siyahın gücünü yeniden keşfedin.

Okyanusun En Derin Noktasından İlham Alan iNOA Formüllü Black Abyss Ailesini Keşfedin!

Dünyanın en derin ve en karanlık noktasından ilham alan benzersiz patentli formül ve benzersiz salon deneyimi, hafif renk yansımaları içeren siyahın en derin tonları için yağ ile güçlendirilmiş, amonyak içermeyen profesyonel formüller sunuyor.

Siyahın Yeni Tanımı: Black Abyss

Siyah geri döndü! Moda, popüler kültür ve sosyal medya ikonlarının da öne çıkardığı siyah, bu yıl büyük bir geri dönüş yaptı. #Siyahsaç (#blackhair), Tiktok’ta 5 milyar arama ile en çok aranan içeriklerden biri oldu. Hafif renk yansımaları içeren 10 profesyonel siyah formül sunan L’Oréal Professionnel iNOA Black Abyss, profesyonellere özel formüllerle renkleri yeniden hayal etme deneyimini yaşatırken, siyah saç sevenlere de kendilerini sınırsız şekilde ifade etme fırsatı sunuyor.

L’Oréal Professionnel bu özel yansımalar için, Metaverse’ten ve onun sürreal renklerinden, Dünya’nın en derin yerinden ilham aldı. Deniz seviyesinin 4.000 metreden daha altında evrenin en derin siyahları ve insan gözünün göremediği sonsuz renk yansımaları gizli.

Black AbyssiNOA paletinde bulunan dört farklı renk kategorisiyle geniş bir siyah renk yelpazesi sunuyor. %100 beyaz kapama özelliği ile birlikte, saça olağanüstü kahverengi, kırmızı, yeşil ve mor yansımalar ekleyerek ışıltılı bir görünüm katıyor. 

iNOA: Amonyak İçermeyen Profesyonel ve Lüks Saç Boyası

1909 yılında L’Oréal Professionnel’in kurucusu Eugène Schueller, dünyanın ilk zararsız saç boyasını yarattı. O tarihten bu yana marka, yaptığı inovasyonlarla kuaförleri en üst seviyeye taşımaya devam ediyor. 

2009 yılında L’Oréal Professionnel, profesyonel saç boyası dünyasına devrim niteliğinde bir yaklaşım getirerek iNOA’yı tanıttı. Amonyak içermeyen, yağ ile güçlendirilmiş bu ilk profesyonel formül, patentli Yağ İletim Sistemi (Oil Delivery System-ODS) teknolojisiyle lüks bir salon deneyimi sunuyor. 

iNOA, duyulara hitap eden uygulaması ve kokusuz formülü ile saç derisi konforunu maksimum seviyeye getiriyor ve saçta uzun süreli etki bırakıyor. Vegan formülü ile saçlar %48* daha parlak bir görünüme sahip olurken, beyazlar için %100 kapama özelliği sunuyor. 

Black Abyss, Yağ İletim Sistemi (Oil Delivery System-ODS) teknolojisi, kalıcı ve yüksek performanslı rengiyle saç profesyonellerine kişiye özel  ve garantili renk sonuçları için daha profesyonel teşhis sunma fırsatı tanıyor. 

En yeni profesyonel saç teşhis teknolojisi uygulaması iNOA [iD], kişiselleştirilmiş salon servisinde yeni bir boyut atlatıyor.

Marka, iNOA ile sadece sektörü yeniden tanımlamakla kalmıyor, aynı zamanda kuruluş misyonunu da gerçekleştirerek kuaförlerin ve müşterilerin hayal gücünü cezbetmeyi hedefliyor. iNOA [iD]’nin profesyonel teşhis teknolojisi ve sanal deneyimi diğer tonlarla birleşerek, kuaförleri ve müşterileri kendi kimliklerinin yeni bir boyutuna taşıyor ve dönüştürücü bir alana öncülük ediyor.