Okula Dönüşte Beslenmelere Bee’o İle Değer Katın

Sömestr tatilinin ardından çocuklar tekrar okula dönüyor. Kış mevsiminde artan sağlık problemlerine karşın, çocukların doğal ve sağlıklı beslenmesi ise oldukça önem taşıyor. Bir anne hassasiyetiyle formülize edilen, %100 doğal gıda, takviye edici gıda, dermo-kozmetik ve tıbbi cihaz kategorisindeki katma değerli arı ürünlerini tüketicilerine sunan BEE’O, çocuklarınız için de en sağlıklı ve doğal ürünleri ile yanınızda…

Okula Dönüşte Beslenmelere Bee’o İle Değer Katın

Her Gün 10 Damla ile Çocuklarınızın Beslenmesine Bir BEE’O Yeter!

Kadın girişimci Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı’nın kurucusu olduğu BEE’O Propolis, geliştirdiği patentli ve ödüllü özütleme teknolojisiyle elde ettiği, etkisi klinik çalışmalarla ispatlanmış Anadolu Propolisi özütünü (A.P.E)®, BEE’O Propolis Damla olarak sizlere sunuyor. BEE’O Propolis Damla’yı 4 yaş ve üzeri çocukların günde 10 damla; 11 yaş ve üzeri yetişkinlerin ise günde 20 damla bal, pekmez yoğurt gibi gıdalarla beraber tüketmesi öneriliyor. İhtiyaç halinde ise bu miktarlar 4 kat arttırılabiliyor.

Günde 1 tatlı kaşığı BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Karışımı…

BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Çocuk Karışımı; patentli saf BEE’O Anadolu propolisinin fenolik ve flavonoid bileşenlerini, arı sütünden başka hiçbir gıdada bulunmayan Royalaktin ile 10-HDA’yı ve kovandan sofraya tüm besin içeriği korunarak gelen ham balı bir arada sunarak çocukların beslenmesine değer katıyor. Annelerin Seçimi ödüllü BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Çocuk Karışımı ile çocuklar mutlu, annelerin içi rahat!

Propolis Arı Sütü ve Polenin Tüm Faydaları Doğal Bir Tablette Buluşuyor…

Patentli saf BEE’O Anadolu propolisinin fenolik ve flavonoid bileşenlerini, arı sütünden başka hiçbir gıdada ve protein, vitamin ve mineralleri içeriğinde doğal olarak bulunduran “tek tam gıda” polenin faydaları, BEE’O UP Propolis Arı Sütü Polen Tablette birleşiyor! Katkı maddesi ve GDO içermeyen BEE’O UP Doğal Tablet, keçiboynuzu ile tatlandırılmış. 4-10 yaş grubu çocuklar için aç karnına sabah 1 tablet, akşam 1 tablet olmak üzere günde 2 tablet tüketilmesi tavsiye ediliyor.