Öğle Yemeklerinin Favori Mekanı : Glens Nişantaşı

Nişantaşı’nın gözde caddesi Abdi İpekçi’de, etkileyici atmosferi, zarif dekorasyon detayları ve damaklarda iz bırakan Akdeniz lezzetleri ile öne çıkan 2023 ve 2024 Michelin rehberlerinde yer alan Glens, gününü özel yaşamak isteyenler için öğle yemeklerinin de favori mekanı.

Gün ortasında lezzetli buluşmalar, yemekli toplantılar ve keyifli arkadaş sohbetleri Glens’in kaliteli ve huzurlu atmosferinde damaklarda ve hafızalarda iz bırakıyor.

Günün yoğunluğunda, şehrin tam ortasında öğle yemekleri için eşsiz bir alternatif oluşturan Glens, yüksek tavanlı mimarisi ve modern dekorasyonuyla Nişantaşı’nın geçmişini ve geleceğini bir arada yansıtıyor.

Glens, usta şefler tarafından hazırlanan zengin menüsü ve şık sunumlarıyla misafirlerine günün her saati özel ve keyifli bir deneyim yaşatıyor.

Özel soslarla hazırlanmış makarna ve et çeşitleri, odun fırınında pizzası, Akdeniz esintileri taşıyan salata seçenekleri ve leziz deniz ürünleri Glens’i sadece akşam yemeklerinde değil öğle yemeklerinde de şehrin favorilerinden biri yapıyor.

Glens’te ayrıca perşembe, cuma ve cumartesi günleri saat 18.00’den itibaren DJ Performansıyla müziğin tadını çıkarabilir, haftanın yorgunluğunu atarak keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Glens, Nişantaşı’nın merkezinde, Abdi İpekçi Caddesi 12 numaradaki Glens Palas Otelin zemin katında yer alıyor.

Rezervasyon ve bilgi için: +90 212 230 25 24