Nuxe Sun Yazın Kokusunu Hissettiriyor

NUXE Sun bizi yazın zevklerini tatmaya, farklı dokular ve karşı konulmaz bir kokuyla güneşin sıcak dokunuşlarının tadını çıkarmaya davet ediyor.

Fransa’da üretilen formüller cildi korurken okyanusların korunmasına da büyük önem veriyor.

CİLDİ&OKYANUSLARI KORUR

NUXE Sun ürünleri, cildi korurken okyanusların da doğal dengesinde bir bozulma yaşanmaması için formüle edilmiştir. Her zaman ‘temiz güzellik’ arayışının bir parçası olan NUXE, yepyeni bir NUXE Sun patentinin konusu olan esterlerle birleşik ayrıcalıklı bir karışım oluşturarak; güneşten korunma sistemini olabilecek en ideal hale getiriyor. Yeni formüllerde sadece 3 güneş koruyucudan oluşan özenli seçilmiş ürünler, UVA ve UVB ışınlarına karşı aynı etkili korumayı sunmaya devam ediyor. NUXE Sun formülleri, deniz habitatlarının korunmasına özen göstererek deniz ekosistemlerinde test edilmiştir. Formüllerin suya dayanıklı olması, yüzerken çözünen güneş kremi miktarını azaltıyor. Güneş Sonrası Saç ve Vücut Şampuanı kolayca biyolojik olarak parçalanabilir.

SAF BİR KEYİF İÇİN

Saten dokulu yağ, akışkan bir sıvı ve ferahlatıcı bir losyon; NUXE Sun bakım ürünlerinin dokuları şaşırtıcı duyusal bitişleriyle karşı konulamaz ve her koşulda iyi hissettiren o özlenilen tatil kokusunu sunuyor. Uygulamadan birkaç dakika sonra, turunç ve portakalların ışıltılı ahengi duyuları harekete geçiriyor. Uçuşan Hindistan cevizi-Tahiti gardenyası esintisi zihninizi tropikal sahillere taşır. Esansın kalbinde ise, vanilya ve misk kokusunun uyumu cilde nüfuz eder.

NUXE SUN’IN EN İYİLERİ

‘Yaz Zevkleri’ SEÇKİSİ

Seçkimiz, güneş sizi nereye götürürse götürsün size eşlik eder. Bu bakım ürünleri, pirinç, biberiye ve E vitamininin doğal anti-oksidan özleri sayesinde cildi güneş

ışınlarından korur ve cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur. %100 Fransa’da üretilen Su Sümbülü Oleo-aktifi®️ ve Marquesas Adaları’ndan Kau Pe Çiçekleri harika nemlendirici ve yatıştırıcı özelliğine katkıda bulunur.

NEMLENDİRİCİ KORUYUCU ÇİFT FAZLI SAÇ BAKIM SÜTÜ – YENİ

Suya dayanıklı çift fazlı yapısı ile saçı UVA ve UVB ışınlarına karşı korur. Hindistancevizi ve Panthenol içeren formülü saçı onarır ve nemlendirir. Saç yapısını ve rengini güneşin, kumun ve klorun etkilerinden korur. Hızlıca emilen yapısıyla saçı ağırlaştırmadan yumuşatır ve nemlendirir.

Sprey 100ml: 140 TL

BRONZLAŞTIRICI YÜZ VE VÜCUT YAĞI

YÜKSEK KORUMA SPF 30 YÜZ & VÜCUT

Bitkisel yağlarla zenginleştirilmiş dokusu pürüzsüzce uygulanır, cildi korur ve saten bir bitişle güzelleştirir.

Sprey 150ml: 225 TL

GÜNEŞ KORUYUCU YÜZ VE VÜCUT SÜTÜ

YÜKSEK KORUMA SPF 50 YÜZ & VÜCUT

Suya ve tere dayanıklı püskürtülen yapısı beyaz bir iz bırakmadan cilt tarafından emilir. Sporseverler için idealdir.

Sprey 150ml: 270 TL

NUXE SUN’IN EN İYİLERİ

After-SunS E Ç K İ S İ

GÜNEŞ SONRASI ŞAMPUANI SAÇ VE VÜCUT ŞAMPUANI

Hoş kokan kremsi köpük dokulu ürün; akşamları UV filtreleri, tuz, klor ve kumdan arınmanızı sağlar.

Tüp 200 ml: 100 TL

GÜNEŞ SONRASI BAKIM KREMİ

GÜNEŞ SONRASI LOSYON

YÜZ & VÜCUT

Sorbe dokusu yanmış cildin onarılmasına ve yatıştırılmasına yardımcı olur. 2 hafta daha uzun süren bronzluk kazanmanıza yardımcı olur*.

Tüp 200 ml: 160TL

Tüp 400 ml: 220TL

VÜCUT SPREYİ

Gün batımını andıran şişesi yazın sıcak parıltısını yansıtır. Tatlı portakal/hindistan cevizi/ Tiare çiçeğinin büyüleyici uyumu sizi uzak kıyılara götürür.

Sprey 30 ml: 150 TL

Sprey 100 ml: 250 TL