Normaıllot Sprıng/Summer 19 Koleksiyonundan Seçili Modellerini, Yaz Boyunca Vıctorıa’s Secret Onlıne’da Satışa Sunuyor!

Türkiye’den ilk ve tek tasarımcı mayo markası olarak yer alan Normaillot, Spring/Summer 19 koleksiyonundan iddialı 18 parçasını Victoria’s Secret mayo kategorisi içerisinde dünya çapında moda tutkunları ile buluşturuyor.

v2

Normaillot’un yeni koleksiyonunun esin kaynağı, dalmaçya ve leopar desenler, ışıltılı, pırıl pırıl kumaşlar ve ikonik Marilyn Monroe zamanlarının zarif kesimleri ve tasarımları ile feminen şeklini öne çıkaran, kendine güvenen kadın profilinin izlerinden oluşuyor. Normaillot, Spring/Summer 2019 koleksiyonundaki parçalar ile zamansız bir yolculuğa çıkarırken ikonik retro hareketin kalıcılığını da hissettiriyor.

v1

Spring/Summer 19 koleksiyonunun parçaları feminenlik ile birlikte gelen doğal bir uyumu yansıtıyor. Victoria’s Secret online da satışta olacak “Sparkling”, “Francesca”, “Mummy”, “Adventure”, “Art of Stillness”, “Charisma”, “Desirable”, “Unique”, “Black Andres”, “Bloom”, “Bossy”, “Be Happy”, “Happily Sparkling”, “Sparkling Andres”, “Ageless” ve “Peaceful”, Spring/Summer 19 koleksiyonundaki yenilikçi ve dinamik etkisi ile büyülüyor. Sanatçı Ekrem Yalçındağ imzalı “Art of Camouflage” koleksiyonunda yer alan “Be Happy” ve “Bloom” modellerinin teması olan kamuflaj desenleri, renkli fırça darbeleri ile gözleniyor.

v3

Yaz boyunca Victoria’s Secret online satışta olacak Normaillot Spring/Summer 2019 koleksiyonundan parçalar, ışıltısıyla gözler önünde olmayı seven moda tutkunlarına ilham kaynağı oluyor.