DAHA GENÇ BİR CİLDİN FORMÜLÜ: NIVEA DOLGUNLAŞTIRICI İNCİ TANELERİ

Yeni NIVEA Cellular Cilt Dolgunlaştırıcı Bakım Serisi’yle “yıllara yenilmeyen” ciltler!

NIVEA’nın, yaşlanma karşıtı kategorisindeki en iddialı ürünlerinden en yenisi Cellular Cilt Dolgunlaştırıcı Bakım Serisi, daha sıkı, daha dolgun ve daha genç görünen bir cilt vaat ediyor. Yaşlanma Karşıtı Cilt Dolgunlaştırıcı Gündüz Kremi ve Yaşlanma Karşıtı Cilt  Dolgunlaştırıcı İnci Taneleri olmak üzere iki üründen oluşan bakım serisi kolajen tetikleyici formülüyle yıllara meydan okumanızı sağlıyor.

NIVEA Cellular Yaşlanma Karşıtı Cilt Dolgunlaştırıcı İnci Taneleri serumunun en etkili özelliği en yüksek oranda hyaluronik asit içeriğiyle cildin su tutma kapasitesini arttırarak daha sıkı ve dolgun bir yapıya kavuşturuyor. Kolajen tetikleyici aktif madde içeren yapısı, kolajen üretimini tetikleyerek cildi güçlendiriyor.

image004

NIVEA Cellular Yaşlanma Karşıtı Cilt Dolgunlaştırıcı bakım serisinin Gündüz Kremi, yüksek oranda hyaluronik asit içeriğiyle cildi dolgunlaştırarak sıkı bir cilt hissi veriyor, pürüzsüzleştiriyor ve derinlemesine nemlendiriyor.

Kolajen tetikleyici formülü, kolajen üretimini desteklerken aynı zamanda cildi güçlendiriyor. Ayrıca içeriğindeki SPF 15 sayesinde cildi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından koruyor.

image003

Yaşlanmaya karşı devrim niteliğinde diyebileceğimiz ürün Nivea Cellular Cilt Dolgunlaştırıcı İnci Tanelerini günlük olarak temizlenmiş yüz, boyun ve dekolte bölgesine gündüz ve gece bakım kreminizden önce uygulayabiliyorsunuz.