NISHANE, Mikonos’taki Yeni Mağazasının Büyük Açılışını Kutluyor

Duyuları harekete geçiren kokuları ve mükemmel zanaatkarlığıyla tanınan lüks parfüm evi NISHANE, Mikonos’taki yeni mağazasının büyük açılışını duyurmaktan mutluluk duyuyor. Bu dönüm noktası, dünya çapındaki saygın NISHANE mağazaları koleksiyonunun beşincisini temsil ediyor.

Prestijli Cavo Tagoo Hotel’in içinde yer alan Mikonos mağazamız, heyecan ve beklenti dolu bir ortamda lüks koku deneyimlerinde yeni bir çağ başlatarak mayıs ayının üçüncü haftasında kapılarını resmen açtı. Çarpıcı Ege Denizi’nin arka planında yer aldığı mağaza, NISHANE’nin zarafet, incelik ve pozitif enerjiye olan bağlılığının özünü temsil ediyor.

Büyük açılış etkinliği, dünyanın dört bir yanından saygın konukların birkaç gün süren kutlamalara katılmak üzere bir araya geldiği, küresel ölçekte bir eğlenceydi. Ünlü influencerlardan sadık müşterilere kadar herkes bu önemli kutlamanın gerçek NISHANE tarzında keyfini çıkarmak için bir araya geldi.

Mikonos mağazasında, her biri lüks ve zevk duygusunu uyandırmak için titizlikle hazırlanmış, NISHANE’nin imza niteliğindeki kokularından oluşan seçkin ürünler sunuluyor. Mavinin büyüleyici notalarından Akdeniz yazının yeşil sularında yakalanan canlandırıcı aromalarına kadar her tercihe ve duruma uygun bir parfüm var.

NISHANE Mikonos bu büyüleyici ada cennetinin kalbinde kokuların büyüsünü keşfetmek isteyen parfüm tutkunlarını ve ustalarını ağırlamaya hazır.