NİŞANTAŞI ESTESENE KLİNİK İLE HAFİFLEYİN RAHATLAYIN VE YAZA HAZIR GİRİN!

Estense Klinik yazın kendini iyice hissettirdiği bir zamanda, plaj rekabetinde ben de varım diyen herkese Vela Shape ile tanışmak için kliniğe bekliyor! Vela Shape  ile selüliti düzelterek bölgesel incelme ile vücudunuzu şekillendirmek hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı! 

selulit

Kilo artışı günümüzde hepimizin sorunu, özellikle kadınlarda görülen “selülit”se, deride çöküntülerle ve portakal kabuğu görünümüyle kendini gösteriyor. Selülit oluşumunun ve kilo artışının çok çeşitli nedenleri vardır ve tedavilerin de kişiye özel olarak planlanması gerekir. Yine de yağlanmayı takiben oluşan dolaşım bozukluğu selülitin ana sebebidir .Bu nedenle özellikle bölgesel yağlanmayı oluşturan sebepler ortadan kaldırıldığında yeni selülit oluşumuna engel olmuş ve zayıflamayı sağlamış olursunuz.

Yağlanma, selülit, , sarkma gibi sıkıntılara çözüm bulmak, vücudunu yeniden şekillenmek isteyenler, yağları vücuttan atmaya yardımcı olan teknolojik yöntemlerden Velashape yöntemini yüksek frekanslı akustik kesme dalgaları ve radyo frekans dalgaları uygulamasıyla dikkat çekiyor.

VelaShape III, selüliti düzeltebilecek ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendirebilecek FDA onaylı, cerrahi olmayan bir teknolojidir. Özellikle kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulanan VelaShape’in sırrı; yağ dokularının görünümünü ve hacminin azaltmak için elös teknolojisiyle vakum ve doku manipilosyonu ile birleştiren ilk ve tek teknoloji olmasıdır

ValeShape III teknolojisinin en önemli özelliği tasarlanırken hastanın cilt hassasiyetini ve konfor düzeyini göz önüne almasıdır. Bu uygulamanın tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin olmadığı FDA tarafından onaylanmıştır. Yapılan klinik çalışma ve araştırmalar kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye de rastlanmadığını ortaya koymaktadır

VelaShape III ile yazın plaj rekabetinde ben varım demek istorsanız, hemen www.estesense.com.tr adresini ziyaret ederek, randevu alın.