Nemlendirici Krem Önerilerinde Bu Hafta: SKIN SURVIVAL™ Protective Anti-Wrinkle Cream

Nemlendirici krem önerileri okurlarımız tarafından özellikle yaz aylarında sıkça sorulan sorulardan biri. Bu hafta nemlendirici krem önerileri için “SKIN SURVIVAL™ Protective Anti-Wrinkle Cream” seçtik.

Cildiniz için 24 Saat Boyunca LİMİTSİZ Nemlendirebilirsiniz

Eşsiz ve aktif içerikleri ile kadınlara kusursuz bir cilt bakım deneyimi vaad eden Christian Breton; patentli formüle sahip SKIN SURVIVAL™ Protective Anti-Wrinkle Cream ile zamansız yaşlanmalara meydan okuyor!

Exclusive Skin Survival™ teknolojisi ile cildi tüm gün nemli tutma ve cildin doğal su dengesini koruma özelliğine sahip bu özel krem, çevresel faktörlerden

kaynaklı zamansız yaşlanma belirtileri için maximum nemlilik ve besleyicilik sağlıyor.

YAZ DÖNEMİNDE YOĞUNLAŞAN UÇAK, KLİMA,GÜNEŞ V.B ÇEVRESEL FAKTÖRLERE KARŞI CİLDİNİZİ MAKSİMUM SEVİYEDE NEME DOYURARAK KORUYAN SKIN SURVIVAL’I SEYAHATLERİNİZDE YANINIZDAN AYIRAMAYACAKSINIZ

Güçlü ve aktif içerikleri; çevresel faktörler, UV ışınları, uzun süre uçak yolculuğu ve hormonal değişimlerden kaynaklı cilt kuruluğunu, ince çizgi ve kırışıkları hedef alarak, cildin doğal parlaklığını, genç ve sağlıklı görünümünü geri kazanmaya yardımcı oluyor.

İçerdiği A, D, E ve F vitaminleri ve bitki özleri ile cildi serbest radikallere karşı korumaya, cilt elastikiyetini arttırmaya ve cilt yapısını iyileştirmeye destek oluyor.

Bu özel formül;

·  Tüm gün boyunca limitsiz nemlilik sağlar.

·  Cildi çevresel faktörlere ve kuruluğa karşı savunur.

·  Cildi serbest radikal hasarına karşı korur.

·  İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü yumuşatır.

·  Cildi yeniler ve ipeksi bir yumuşaklık kazandırır