Necati Şaşmaz’ın Yeni İşi! Ünlü Şarkıcı ile Yakalanan Necati Şaşmaz…

Necati Şaşmaz’ın yeni işi herkesi şoke etti. Necati Şaşmaz hangi ünlü şarkıcıyla yakalandı? Kurtlar Vadisi dizisinde Polat karakteriyle hayatımıza giren Necati Şaşmaz görenleri şaşırttı.

Kurtlar Vadisi’nin Polat’ı olarak tanınan Necati Şaşmaz’ın yeni işi şaşırttı! Bestekârlığa soyunan Şaşmaz, Etiler’de şarkıcı Muazzez Ersoy ile iş yemeğinden çıkarken görüntülendi. Necati Şaşmaz şarkılarını Ersoy’un okumasını istiyor.

Kurtlar Vadisi’nde Polat rolüyle hafızalara kazınan, bir dönem ise tarikat lideri olduğu iddialarıyla gündeme gelen Necati Şaşmaz ekranlara dönemeyince yeni bir işe atıldı. Necati Şaşmaz Muazzez Ersoy ile iş yemeğinden çıkarken görüntülenince yeni işi de ortaya çıktı.

Kurtlar Vadisi’nin yıldızı Necati Şaşmaz ile dönerci çıkışı görüntülenen Muazzez Ersoy, “Necati Şaşmaz’ın yemek daveti üzerine buluştuk” dedi.

Görsel Kaynak: Mynet Magazin

Necati Şaşmaz’ın Yeni İşi Bestekarlık Çıktı…

Şaşmaz ise Snob Magazin‘in haberine göre; “Müzikle ilgileniyorum. 1-2 şarkım var. Eğer Muazzez Ersoy beğenirse onun söylemesini istiyorum. Bir tane şarkı da ben seslendireceğim” açıklamasını yaptı.

Kurtlar Vadisi’nin Polat’ı Necati Şaşmaz “Okuduğum senaryolar var” diyerek de ekrana döneceğinin sinyalini verdi.