Beyazın Tonları Farklı Dokunuşlarla Harmanlandı

Beyazın tonları birçok farklı dokunuş ve doku ile harmanlandı. Eşsiz bir bahar rüzgarıyla başlayan ruh ikizini bulma rüyaları yaz ateşiyle ısınıyor. Bégüm Bridal Design House’ta Aşk kadınlarına gündüzden geceye her duyguyu tüm ortamları kusursuzca planlayarak tasarlandı.

Romantik, cesur, cazibeli, asil, klas, klasik, modern, fantastik kadınsı ruh halleri şıltılı, pamuğumsu, bazen satenin kaygan zarafetiyle bazense dantelin detaycı asaletiyle buluştu. Yumuşak, sıcak, duru güzellikse tüm tasarımların dna’sına bir bir tasarımcı Begüm Salihoğlu tarafından işlendi. Mermaid of the Sky koleksiyonu, Begüm Salihoğlu’nun romantik, masum, derin duyguların avına çıkıldığı eşsiz denizaltından aşk dolu hayallere doğru ayakları yerden keserek gökyüzüne kanatlandıran masmavi ufuklardaki buluşma sahneleri anlatıyor. 2022 sezonunda kadınlarımızın içinde parlamak için sabırsızlanacağı, kendilerini adeta naiflikle bütünleşmiş bir ışık gibi hissedecekleri eşi benzeri olmayan tasarımlar sunuyor.

Bir deniz kızının narinliğini hissederken aynı zamanda bulutların o zamansız hareketlerinde keşfe çıkaran koleksiyon, gökyüzünün maviliğini, güneşin yansımasını ve rüzgârın tatlı esintisini de beraberinde sunuyor. Naif çizgilerin şık, romantik ve cüretkarlığında buluşan tasarımlar, mikado ve organze kumaşın gücünü özel volanla hazırlanan piliselerin detayıyla masalsı bir rüyayı gözler önüne seriyor. Farklı kemer süslemeleriyle ve beyazla mavinin eşsiz uyumunu gelinliklerine taşıyan Bridal Design House, çiçek ve inci gibi detaylarıyla da farkını ortaya koyuyor.