Mustela’dan Büyük Yaz Kampanyası

Tüm bir yılın stresinden arındığınız, eğlenceli anılarınıza yenilerini katmak arzusuyla yola çıktığınız tatiliniz; güneşin zararlı ışınlarının cildinizde bıraktığı etkiler yüzünden yarıda kesilmesin. Mustela’nın güçlü güneş korumasıyla, ailenizle beraber dinlenebileceğiniz ve yazın keyfini doyasıya çıkaracağınız tatil planınıza başlamanın tam zamanı!

70 yıllık tecrübesi, doğal kökenli ürün içerikleri ve yenilikçi araştırma yöntemleri ile size cildinizin ihtiyaç duyduğu tüm desteği sağlayan Mustela, tüm aile rahatça güneşe doysun ve doyasıya eğlensin diye Büyük Yaz Kampanyası ile karşınızda.

Güneş ışınları altında eğlenceli ve güvenli anlara eşlik eden Mustela Güneş Serisi, cildinizi UVA ve UVB ışınlarından korurken, size ve ailenize birbirinden renkli hediyeler kazandırıyor.Gelin bu hediyeleri nasıl kazanabileceğinizi birlikte inceleyelim;

Mustela’dan Büyük Yaz Kampanyası

15 Haziran 2022’ye kadar sürecek olan Büyük Yaz Kampanyası ile Mustela güneş ürünleri üzerinde bulunan kazı kazan etiketlerindeki şifreleri kişisel bilgilerinizle birlikte www.mustelafirsat.com a girerek 3 Aileye Disneyland Paris Seyahati, 5 Aileye The Land of Legends Tatili ve 20 Kişiye iPad 10 wifi 64 GB kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Mustela ile Bu Yazın Kazananı Siz Olun

1 Mart 2022 tarihinde başlayacak olan Büyük Yaz Kampanyası’nda, farklı boyutlara sahip olan her bir güneş koruyucu ürün için, farklı çekiliş hakkı bulunmaktadır. Çekilişe katılanlar;

  • 40 ml Yüksek Korumalı Güneş Kremi için 1 çekiliş hakkı
  • 100 ml Yüksek Korumalı Güneş Kremi için 2 çekiliş hakkı
  • 200 ml Yüksek Korumalı Güneş Kremi için 3 çekiliş hakkı
  • Yüksek Korumalı Sun Stick için 2 çekiliş hakkı kazanacaktır.

Çekilişe katılmak için, ürünlerin üzerinde yer alan kazı kazan etiketlerindeki şifreyi www.mustelafirsat.com adresli web sitemize girmeniz gerekmektedir. Şifreler, ürün boyutlarına göre kategorize edilmiştir. Kampanya katılımınızın geçerli olabilmesi için, satın alınan ürün kutularının muhafaza edilmesi gerekmektedir.