MOSCHINO MUŞAMBA YAPSA GİYERİM DİYENLERE MÜJDE

Moschino moda endüstrisinin önde gelen ve trend belirleyen isimlerinden biri olmanın, mütemadiyen moda sektörüne yenilik katma baskısının ağır yükünün altından daha fazla nasıl garipleşilebilir sorusuyla kalkmaya çalışıyor olabilir. Zira markanın son tasarımı kuru temizleme poşeti konseptli elbisesi…

moschino-tasarım

Dünyaca ünlü lüks giyim markası Moschino, sanıyoruz ‘ben yaparsam satılır’ mottosuyla bir tuhaf ürünün altına imza attı. Düz bir elbisenin üzerine dikilen kuru temizleme poşetini 700 dolar değerinde satışa sundu.

Moschino’nun kuru temizlemeden esinlenen muşamba elbisesinin üst kısmında yer alan ‘We love our customers / Müşterilerimizi seviyoruz’ ibaresi de bizi bir hayli düşündürdü..

Moschino’nun bu güldürürken düşündüren tasarımını karşılayacak gücünüz yoksa hiç üzülmeyin. Hemen düz bir siyah elbisenizi kuru temizlemeye verin ve aldığınızda torbadan çıkartmadan giyin. Böylece hem 700 dolarınız cebinizde kalacak hem de giysiniz temizlenmiş olacak. Bu müthiş fikrimizle baş edemeyeceği açık olan markanın tuhaf tasarımının tarihin tozlu sayfalarındaki yerini almasını diliyor, takdiri siz değerli okuyucularımıza bırakıyoruz..

moschino-muşamba