Mor Şampuan ile Saçlarda Turunculaşmaya Son!

Sarı, gri ve rengi açılan kumral saçların bakımında en büyük sorunlardan biri olan turuncu yansımalar L’Oréal Paris Elseve Mor Şampuan ile son buluyor. Elseve Color-Vive Bakım Ailesi’nin yeni üyesi Mor Şampuan, ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteriyor, saçların daha küllü parlak ve güzel görünmesini sağlıyor.

mor-sampuan

Sarı, gri ve rengi açılan kumral saçlı kadınların ortak sorunu saçlarda zamanla ortaya çıkan turuncu yansımalar… L’Oréal Paris Elseve Color-Vive Bakım Ailesi’nin en yeni üyesi Mor Şampuan ise bu yansımaları engelleyerek bu sorunu ortadan kaldırıyor. Günlük şampuandan farklı olarak şampuanlama rutinine haftada bir kez dahil edilen Mor Şampuan ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteriyor.

Elseve Mor Şampuan, mor renklendiriciler ve UV filtresi içeren formülü ile karşıt turuncu tonları nötralize ederek, istenmeyen turuncu, sarı renkteki yansımalara karşı savaşıyor, saçların daha küllü, parlak ve güzel görünmesini sağlıyor.

Haftada bir kez ıslak saça Elseve Color-Vive Bakım Ailesi rutininiz sırasında, 1-3 dakika masaj yaparak mor şampuanı uygulayın, iyice durulayın ve saçlarınızdaki turunculaşmaya son verin!