Montblanc Meisterstück Koleksiyonu Satışta

Güçlendirilmiş bir logo, yeni cesur şekiller, lüks ve parlak derilerle zenginleşen Meisterstück Koleksiyonu, tüm dünyadaki Montblanc mağazalarında ve online platformda satışa sunuldu.

Montblanc’ın imza niteliğindeki Meisterstück Koleksiyonu; yeni tasarımlar, çağdaş yuvarlak şekiller ve parlak bir rötuşla daha koyu siyah bir renge kavuşan yumuşak deri parçalarla genişledi. Montblanc’ın DNA’sını açıkça ortaya koyan orijinal tasarım unsurları ve daha büyük bir Montblanc logosu her bir parçanın sofistike ve zarif görünümüne katkıda bulunuyor.

Koleksiyonun kalem ucu şeklindeki, vintage gümüş renkli ve parlak fermuar kürsörü gibi birçok tasarım detayı, Montblanc tasarım ekibi tarafından yaratıldı. 1920’lerdeki Montblanc reklamlarına ithafen, Mont Blanc dağının mavi ile zenginleştirilen siluetinin kreatif açıdan kullanılışı ise koleksiyonun Pouch parçasında kendini gösteriyor.

Kalitenin simgesi olan büyük Montblanc amblemleri göz alıyor

Montblanc zanaat ustalığının ve kalitesinin simgesi olan Montblanc amblemi, gözle görülür derecede büyük, iki yorumuyla çantalardaki yerini alırken atölyenin Heritage yazı araçları koleksiyonuna da gönderme yapıyor. Düzenleme ve saklama bölmeleri, parçaların zarif hatlarını korumak amacıyla çantaların iç tarafına gizlenirken, işlevsellikten asla ödün verilmiyor.

Koleksiyondaki büyük deri eşyalar; zarif, metal tokası ile klasik okul çantasının alışılmışın dışındaki versiyonu diyebileceğimiz Neo Briefcase, bir Tote ve kısa seyahatler için ideal bir Duffle’dan oluşuyor. Medium Deri Eşyalar arasında yer alan klasik Portföy ve göz alıcı dağ tasarımı ile Pouch, çapraz olarak ya da clutch şeklinde kullanılabiliyor.

Bir cüzdan, iki kartlık ve anahtar dışında kredi kartı ile bozuk para alabilen anahtarlık, yeni koleksiyonun küçük ve şık deri parçalarını oluşturuyor. Bu üç parça Montblanc siyahı ile kırmızı ve mavi tonlarında üç farklı renge sahip. Kompakt cüzdan ve anahtarlık, arkalarında bulunan halkalara takılan boyun askısı ile rahatça taşınabiliyor. Sıra dışı şekilleri ile kalem ucu tasarımına atıfta bulunan Bavul Etiketleri ise kırmızı ve mavi renklerde mevcut.