Modi Dibektaş’ta Doğa ile Baş Başa Tatil Keyfi

Sonbaharın eşsiz ruhunu Sapanca’da yakalamaya hazır mısınız? Sapanca Dibektaş Köyü’nde hizmet vermeye başlayan butik bungalov oteli Modi Dibektaş, sizi doğanın ve eşsiz manzaranın bir parçası olmaya davet ediyor…

Sapanca’nın Dibektaş köyünde hizmet veren ‘Modi Dibektaş Bungalov’ sadece üç bungalovdan oluşan butik konsepti ile ziyaretçilerine rafine bir tatil sunuyor. Sapanca Gölü’nün tamamına hâkim eşsiz manzarası, huzurlu atmosferi ve doğal yaşam konsepti ile misafirlerini ağırlayan Modi Dibektaş Bungalov, İstanbul’a yakın bir kaçış noktası oluşturuyor.

Jakuzi ve şömineli bungalovlar ve kendinize ait geniş bahçe

Her biri asma kata sahip 65 metrekarelik bungalovlar, kendilerine ait 100 metrekarelik bahçe alanı ile gözlerden uzak bir dinlenme tatili vaat ediyor. Jakuzi, şömine, klima, barbekü, mini buzdolabı, temel mutfak aletleri ve müstakil bahçesi ile hizmet veren tesiste misafirleri eşsiz lezzette kahvaltılar da bekliyor.

Sapanca ilçe merkezine 10 dakikalık araç mesafesinde konumlanan Modi Dibektaş Bungalov, bölgenin popüler yeme içme mekanlarına ve marketlere on dakikalık mesafede misafirlerini ağırlıyor.

Sezonun tüm renklerini; huzuru ve konforu deneyimlemek için Modi Dibektaş Bungalov’a rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın…