Moda Tutkunlarının Tercihi Cat Eye Güneş Gözlükleri Atasun Optik’te

Atasun Optik’in geniş ürün yelpazesinde yer alan cat eye güneş gözlükleri, şık kombinlerin en dikkat çekici aksesuarları arasında yerini alıyor. Keskin çizgileri ve zarif detaylarıyla farklı yüz tiplerini kusursuzca tamamlayan cat eye güneş gözlükleri modern ve şık görünüm sevenlerin beğenisine sunuluyor. 

Son yılların trendleri arasında yer alan dünyaca ünlü markaların ikonik cat eye güneş gözlüğü modelleri, Atasun Optik’lerde tarzıyla öne çıkmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor. Yüz hatlarını daha keskin gösteren cat eye, diğer adıyla çekik güneş gözlükleri hem zarif hem şık kombinlerin tamamlayıcısı oluyor.

Ray-Ban’ın çekik çerçeveli güneş gözlükleri sezonun dikkat çeken parçaları arasında yerini alıyor. Klasik şıklıktan yana olanlar siyah çerçeveleri tercih ederken, sokak stillerinde konforlu bir model arayanlar ise monokrom kahverengi çerçeveleri seçiyor. Dolce Gabbana’nın kalın çerçeveli modelleri zamansız kombinlere lüks bir dokunuş katarken, siyah çekik çerçeveleri ise tarzlarıyla dikkatleri üzerine çekmek isteyenlerin seçimi oluyor. Dolce Gabbana’nın kalın saplarındaki DG imzası detayı da gözlük severlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Michael Kors’un monokrom, çekik çerçeveli güneş gözlüğü modelleri de modern görünüme ulaşmak isteyenlerin favorisi oluyor. 

Sezon trendlerini yansıtan birbirinden şık cat eye çerçeveli güneş gözlüğü modelleri Atasun Optik’lerde, www.atasunoptik.com.tr’de ve Atasun Optik mobil uygulamasında stiliyle fark yaratmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.