Mimari Detaylarla Tasarlanan Little Forest Animals İmzalı Muhteşem Oyun Evleri

Her çocuğun hayalini gerçeğe dönüştürecek kadar detaylı, mimari açıdan da özenle düşünülerek tasarlanmış oyun evlerinin yaratıcısı Little Forest Animals, çocuklara mimari tasarımı sevdirecek. Hem yetişkinlerin hem de çocukların birlikte keyifle oynayabilmesi için tamamen ahşaptan ve elde üretilen tüm oyun evleri, sevilen şehirlerin minyatür mimarileri hayata geçirilerek ikonik simgeleriyle çocuklara unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Mimari Detaylarla Tasarlanan Little Forest Animals İmzalı Muhteşem Oyun Evleri

Little Forest Animals, genç bir çiftin çocuklarının bebek evlerine olan hayranlığını keşfiyle başlayan bir hikâyeye sahip. Beğenilerine ve kalite standartlarına uygun bir bebek evi bulamayan çift, mimari tasarım tutkularıyla beslenen bir yolculuğa çıktı. ‘Neden çocuklara mimari tasarım tutkusunu tanıtmıyoruz?’ sorusundan ilham alarak, hayal gücünü ateşleyecek ve mimari tasarımın güzelliğini yansıtacak oyun evi modelleri oluşturmak için harekete geçtiler.

Little Forest Animals, dünyanın en komplike oyun evi modellerini üretmek için gelişmiş üretim tekniklerini kullanarak üretiyor. Sürdürülebilir bir dünyaya olan bağlılığımızla, tüm bebek evleri, sorumlu kaynaklardan temin edilen ahşaptan yapılıyor ve çevresel koruma konusundaki bağlılıklarını yansıtıyor. Ayrıca, sosyal sorumluluk girişimlerinin bir parçası olarak, üretim ev kadınları tarafından gerçekleştiriliyor ve geleneksel zanaatı korurken kadınları ekonomik ve sosyal olarak güçlendiriyor. Her bir bebek evi, detaylara özenle el işçiliğiyle üretiliyor. Sevilen şehirlerin minyatür mimarileri, ikonik simgeleriyle birlikte hayata geçirilerek, çocukların hayali gerçeğe dönüşüyor. New York’tan Paris’e, Como, Londra’dan Roma’ya bu tasarımlar, çocukların ve yetişkinlerin keşfetmelerine ve kendi hikayelerini oluşturmalarına olanak tanıyor.

Little Forest Animals’ın başyapıtı: House of New York!

Bodrum, ara kat ve çatı katıyla toplam 6 katlı olan bu dev oyun evi, aynı zamanda dünyanın en büyük bebek evi unvanını da taşıyor. New York mimarisiyle şekillendirilmiş olan bu eşsiz bebek evi, çocukların ve yetişkinlerin kalbini kazanacak. Gelecek nesillere aktarılacak bir sanat eseri olarak, tamamen el yapımı ve özel olarak dekore edilmiş mobilyalarla dolu halde size ulaşan bu ev, zemin katta oturma odası ve mutfak, ara katta çalışma odası ve kütüphane, birinci katta çocuk odası ve misafir odası, ikinci katta oyun odası ve banyo, çatı katında yatak odası ve bodrum katında geniş bir depolama alanıyla karşılamak için sabırsızlıkla bekliyor.

House of London

Bazı oyuncaklar zamansızdır, bazıları sizi geçmişe götürür ve bazıları evinize huzur getirir. “House of London” bebek evi, sıcak renkleri, detaylı aksesuarları, gerçekçi mobilyaları ile çocukların favori oyuncakları olacak. Bu dört katlı oyun evinin, zemin katta oturma odası ve mutfak, ikinci katta banyo sve yatak odası, üçüncü katta ise çocuk odası ve oyun odası bulunuyor. Mobilyalar, çocukların hayal güçlerine göre yeniden düzenlenebilir ve çatı kısımları çıkarılabilir. Birinci sınıf ahşaptan yapılmış bu ev tamamen el işçiliği ile üretilmektedir. Vida veya çivi içermez ve yapıştırıcı olmadan kolayca monte edilebilir. House of London, Londra’nın ikonik kırmızı telefon kulübesine de sahip.

House of Rome

Çocukların hayalindeki pembe panjurlu ev gerçek oldu. Coşkulu ve mutlu İtalyan ailelerinden ilham alarak ‘House of Rome’ tasarlandı. Tatlı hayatlar, tatlı rüyalar. Çünkü hayat, rüyalar kadar güzel olmalı. Şirin kafesi, aile üyesi figürleri, çiçek duvarları, çizgili tente, pembe panjurları ve tasarımcı mobilyalarıyla, ‘House of Rome’ Little Forest Animals markasının imza tasarımlarından biri. Cafe La Dolce Vita’da küçük tatlı bir mola ve üst katlarda sizi keyifli anlar bekliyor. Tamamen ahşap malzemelerden ve el işçiliği ile yapılan ‘House of Rome’, nesilden nesile geçecek ve her zaman hatıralarınıza gülümseme getirecek bir hazine. Sınırlı sayıda üretilen bu özel oyun evleri, kendi masallarını yazmak için bekliyorlar. ‘House of Rome’un tüm pencereleri, panjurları, kapıları ve çatıları hareketlidir ve montaj ve demontaj işlemleri oldukça kolaydır. Çatı katında bir oyun odası ve çocuk odası, üst katta bir yatak odası ve oturma odası, zemin katta ise bir fırın ve cafe bulunmaktadır. Vazgeçilmez bir İtalyan dondurma arabası da Roma Evi’nin önünde yerini alıyor.

House of Stockholm

İskandinav mimarisinden ilham alarak yaratılan ‘House of Stockholm’, kaydırılabilir ahşap kapılar, kaydırılabilir pencereler, hareketli panjurlar, kolayca çıkarılabilir çatı, dış merdiven ve kaydırılabilir iç kapı gibi keşfedilecek birçok benzersiz öğeye sahip. Bu zarif oyun evi, hayvanları seven çocuklar arasında favori olacak. Stockholm Evi, çocukların motor becerilerini geliştirirken unutulmaz bir oyun deneyimi sunar. Ahşabın sıcaklığı ve dayanıklılığı ile çocuklar, ‘House of Stockholm’ün önünde ne kadar zaman geçirdiklerini fark etmeyecekler. Tamamen birinci sınıf kalitede ahşaptan el işçiliği ile hazırlanmış bu ev seti, kız erkek farketmeksizin her çocuğun kalbini kazanmaya hazır.