Meyve Püresi Çocuklara Özel ve Organik. Kırmızı Meyveli Püre: Dondur-Ye!

Meyve püresi yaz aylarının ve çocukların vazgeçilmezidir. Organik yaşama düşkünseniz, ister dondurarak ister dondurmadan çocuğunuza kaşık kaşık yedirebilirsiniz. Çocuklar meyve püresine bayılıyor! O halde annelere müjdemizi verelim;

ÇOCUKLARA ÖZEL ORGANİK TROPİKAL ve ORGANİK KIRMIZI MEYVELİ PÜRE: DONDUR-YE!

HiPP’ten çocuklara özel, yaz aylarında pratik ve keyifle tüketecekleri yepyeni bir ürün “HiPP Organik Tropikal Meyveli Püre Dondur-Ye “ ve “HiPP Organik Kırmızı Meyveli Püre Dondur-Ye” artık Türkiye’de..

Organik Meyve Püresi:

 HiPP Organik Tropikal Meyveli Püre Dondur-Ye, şekeri tamamen içindeki meyvelerden alıyor, öğün aralarından sonra çocuklar için vazgeçilmez organik bir seçenek oluşturuyor. İster dondurarak, ister dondurmadan pratik şekilde tüketilebilir.

Hem dondurarak soğuk hem de oda sıcaklığında püre şeklinde tüketilebilirsiniz. Soğuk zincir ile taşıma gerektirmiyor. HiPP Organik Meyveli Püre Dondur-Ye’ler içerisindeki şeker oranını sadece organik meyvelerden elma, muz, yabanmersini ve çilek’ten almaktadır.% 90’dan fazla meyve ve gerçek meyve püresi içeriyor.

Organik sertifikalı, sanayi bölgelerinden uzak özel organik çiftliklerde yetiştirilen ürünleriyle HiPP’in  Dondur-Ye çeşitlerini Migros Marketlerde bulabilirsiniz.